SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prawidlowe wykonywanie ćwiczen!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4121

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
CZESC!!!
Dostale pare emaili o prosbe bym napisal technike i prawidlowosc wykonywania cwiczen z planu ktury przedstawilem w temacie "jestem zupelnie zalamany" na 2 stronie.Okej postaram sie to jakos wyjasnic...
WYCISKANIE W LEZENIU
niby proste a tyle sie popelnia w tym cwiczeniu bledow ze az glowa boli!
jest to chyba najpopularniejsze cwiczenie na klatke piersiowa.
Poluz sie na plaskiej laweczce,pamietaj by stopy pewnie oprzec o podloge,nie wyciagaj ich .Chwyc sztange szezej niz roztaw twoic barkow i podnies ja ze stojakow,najlepiej jak by ci pomogl kolega z silowni.Opuszczaj powoli do dolnych partii klatki piersiowej,a nastepnie wycisnij ja do gory na wysokosc wyprostowanych ramion.RÓB WDECH W OSTATNIEJ 3 FAZIE RUCHU,NIE ODRYWAJ POSLADKOW OD LAWKI,NIE WYGINAJ PLECOW(NIE ROB MOSTKU)
ROZPIETKI
W momencie najwiekszego naprezenia przytrzymaj razem oba uchwyty(jezeli robisz te cwiczenie na atlasie) napinajac dodatkowo na moment miesnie klatki.
WYCISKANIE ZAA KARKU
Usiadz pewnie na laweczce,chwyc gryf sztangi szerzej niz roztaw twoich barkow.wyciskaj sztange do gory az do pelnego wyprostu ramion.nastepnie opuszczaj ja do poziomu uszu.
W CELU ZROZNICOWANIA EFEKTU CW.. OD CZASU DO CZASU ZMIENIAJ SZEROKOSC UCHWYTU.SZEROKI CHWYT POBUDZA BARDZIEJ MIESNIE NARAMIENNE,WASKI NATOMIAST MIESNIE TRICEPSU.
PODCIAGANIE SZTANGI WZDLUZ TULOWIA
Chwyc gryf nachwytem na szerokosc ok. 20 cm.podciagaj sztange do gory (prawie do brody)trzymaj zawsze lokcie wyzej od dloni.sztanga powinna byc zawsze blisko tulowia.opuszczaj powoli.UNIKAJ KOLYSANIA CIALEM.MOZESZ GO WYKONYWAC LAMANYM GRYFEM.nie zapomnij o obciazeniu

..styknie narazie...
POZDROWIENIA!!!

[email protected]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Wszytko jest opisane dośc szczególowo w Atlasie Ćwiczeń-polecam Pozdro/

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja cos tu napisze bo mozliwe ze zrobiłem cos nie tak . Cwiczyłem klatke na poziomej ławce i robiłem powtorzenie wymuszone i cos mi sie stało z reka , nie wiem ile odpoczac aby znowu robic wszystko tak jak kiedys , objawy tego to zaciaganie jakby miesnia/sciegna gdy biore własnie na klatke , gdy robi biceps lub triceps to mnie nie boli. Co to moze byc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30199
Ale gdzie Cie boli konkretnie? Moze zginacze przy łokciach?

"Bądź silniejszy, a będziesz miał rację".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Dokładnie-opisz ból.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest to bol jak podnosze sztange , strasznie osłabia reke wtedy reka staje , bol jest taki zaciagajacy , nastepuje przy naprezeniu , przechodzi tak jakby przez biceps , lecz nie ma z nim nic wspolnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Jaśniej proszę

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30199
To lepiej idz do lekarza i mu pokaz, bo nam raczej nie wytlumaczysz

"Bądź silniejszy, a będziesz miał rację".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jasniej, hhhmmmm .... rozmawiałem z kolega i mowi ze miesien jest nadwyrezony lub naderwany , bardzo mozliwe ze cos z tego , ten bol nastepuje jak napreze reke . Jezeli jest to cos z tego co wyzej wymieniłem to co robic zeby zlikwidowac ten bol? wkurza mnie bo nie moge robic klastki wogole.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmm? Wczesnie mnie powiadomili o tym ze sa tu zamieszczone posty :)
Idz do lekarza,kumpel nic nie pomoze,chyba ze brales koks i sie spodziewasz ze sciegna nie wytrzymaly i sie nadwyrezyly itd.



[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ni nokoksu nie brałem , mam dopiero 17 lat i jestem raczej za młody. Pojde do lekarza jednak.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ankieta

Następny temat

Jak to brać...?

WHEY premium