Witam a więc jak w temacie chcę zrobić pierwszy cykl na kreatynie i wybór padł na mono z universala. Wiadomo jakis tam gainer wg brakow w diecie itp. No i teraz czy brac jakas przedtreningowke czy lepiej nie jesli tak to jaka?
A i jeszcze małe dane
nigdy nic nie bralem
dieta jest
staz ok. 9 miesiecy
cel masa miesniowa :D
A i jeszcze małe dane
nigdy nic nie bralem
dieta jest
staz ok. 9 miesiecy
cel masa miesniowa :D
Krzysztof Piekarz
