bedzie najlepszy do spalania tluszczu? Który z nich jest najmocniejszy? Nie chodzi mi o pobudzanie tylko o samo wspomaganie spalania. Również proszę o opinie ludzi stosujących spalacze Olimpu i o efekty po redukcji. Może być ciekawy temat. Diete mam, trening mam więc nie pytajcie o to. Pozdrawiam
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
moim zdaniem dobre jest połączenie Thermo Speed Extreme + Thermo Stim 

...
Thermo Stim mogę z czystym sercem polecić. Najlepszy spalacz wśród polskich firm wg mnie.
Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)
...
Thermo Stim + TSE przed treningiem właśnie jestem w 4 tygodniu takiej suplementacji i efekty są super
Nic nie przebije siły motywacji
...
Thermo Stim jako spalacz
a jako pobudzacz przedtreningowy Thermo Speed Extreme
o czym wspomnial kolega wyzej
a jako pobudzacz przedtreningowy Thermo Speed Extreme
o czym wspomnial kolega wyzej

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz