SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Nowy na siłowni

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 147326
ja narazie bym ci nie polecał żadnych suplementów łap motywacje i pracuj cieżko bo tylko taka praca jest prawdziwa i przynosi dojrzałe owoce w tej kwestii szczerze ci nie doradze bo jest przeciwnikiem na poczatku drogi wszelkich suplementów
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 463 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4646
Dokładnie jw. kolega Tomasz napisał, suple odstaw, będziesz miał jeszcze na to czas. A a6w to moim zdaniem strata czasu bo są o wiele lepsze i lżejsze metody na zbudowanie brzucha niż katowanie sie a6w, wystarczy, że trochę poczytasz to będziesz sie orientował co z czym :)

" Gdybyś usłyszał tysiąc razy- nie uda Ci się.
To wiesz co?
Rób nadal wszystko jak najlepiej potrafisz i pokaż, jak bardzo się mylili.
Sukces jest największą, dostępną, ludzką zemstą."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 862 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21531
Tomasz1405 mam pytanie dotyczące tego napoju, na który podałeś przepis:
-czy jest lepszy niż zwykła woda (tzn. ma więcej wartości odżywczych itp.) ?
-czy popijając go podczas treningu bede miał więcej energii ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23192
myślę nad stworzeniem normalnego planu
wtorek:
wyciskanie sztangi 10-8-6-4 (płaskiej)
wyciskanie sztangi 8-6-4 (skośniej)
rozpietki hantlami (skośnej)
wyciskanie hantli
czwartek:
martwy ciąg
przysiady ze sztangą
+ coś na łydki i brzuch
sobota
podciąganie na drążku (podchwytem)
podciąganie na drążku (nadchwytem )
pompki na poręczach

myślę żeby dodać jeszcze parę ćwiczeń ale za bardzo nie wiem jakich

Nie jest najważniejsze, byś był lepszy od innych.Najważniejsze jest, byś był lepszy od samego siebie z dnia wczorajszego.

— Mahatma Gandhi

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1254 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31308
długo nad tym planem(?) dumałeś?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23192
2 lata i 3 godziny .
a jak myślisz?
1

Nie jest najważniejsze, byś był lepszy od innych.Najważniejsze jest, byś był lepszy od samego siebie z dnia wczorajszego.

— Mahatma Gandhi

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1254 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31308
jak jestes taki dowcipny- to dumaj dalej(ale efektów sie
nie spodziewaj.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 441 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8788
Co to jest za plan ?Do niczego sie nie nadaje....Przeczytaj o FBW kazda partia na jednym treningu....BO to co podales to ni jest ani split ani FBW wogole ch....wie co to jest:)
Tematy o FBW znajdziesz w spisie tematow jest podwieszony....
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23192
Witam ponownie, poczytałem trochę o FBW i wybrałem trening użytkownika georgu : tylko niestety nie wszystkie ćwiczenia mam możliwość wykonania (brak sprzętu )
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie hantli na skosie 3s
Barki:
- Wyciskanie hantli 2s
Tricepsy:
- Pompki na poręczach 2s
Plecy:
- Martwy ciąg 2s
- Podciąganie na drążku 2s
Nogi:
- Uginanie nóg w leżeniu 2s
Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztanga 2s

B
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie sztangi płasko 3s
Barki:
-
Tricepsy:
-
Plecy:
- Wiosłowanie sztanga 2s
- Unoszenie z opadu 2s
Nogi:
- Przysiady ze sztanga 2s
- Uginanie nóg w leżeniu 2s
Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztangielkami w chwycie młotkowym 2s

Po usuwałem z zestawu te ćwiczenia których robić nie mogę . Co radzicie dać zamiast ich? Przypominam że posiadam Sztanga +ławka +hantelki i od przyszłego tygodnia drążek

Nie jest najważniejsze, byś był lepszy od innych.Najważniejsze jest, byś był lepszy od samego siebie z dnia wczorajszego.

— Mahatma Gandhi

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 441 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8788
Sprzet taki sam jak moj.....
Barki w 2 planie military press moze bycs ,triceps wyciskanie francuskie .
Na plecy daj w 1 planie 3-4 s Martwy ciag ,a w 2 planie 3-4 s podciagania i 2 planie zrob lepiej 4 serie przysiadu niz 2s przysiadu i 2 na maszynie....
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FWB - do oceny

Następny temat

Lepsze cialo do wakacji

electro
Polecane artykuły