Szacuny
2
Napisanych postów
405
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
3567
Jaka jest zasadnicza różnica pomiedzy spalaniem kalorii a spalaniem tłuszczu,wychodzi na to że WYRZEŹBIĆ sobie mięśnie można prędzej przez lekki trucht przez 30-40 min niż przez bieg przez 20 min?
Szacuny
0
Napisanych postów
59
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
4353
czym sie rozni lekki trucht niz bieg ? przeciez to samo , spala sie tluszcz, a nie kalorie , je mozna co najwyzej obciac , czyli jesc ponizej swojego zapotrzebowania
Szacuny
6
Napisanych postów
285
Wiek
34 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
2279
Jeżeli chodzi Ci o spalanie tłuszczu to dietka z ujemnym bilansem np. -200kcal.
Do tego biegaj truchtem, stałym tempem z 20-40min tak abyś mógł w miedzy czasie rozmawiać.
' Jestem tylko Laikiem, nie bierz moich odpowiedzi do siebie, ale możesz dać mi soga.'
Szacuny
497
Napisanych postów
18907
Wiek
35 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
65886
"stałym tempem" nie koniecznie, w treningu interwałowym tępo zmienia się co 30s lub minute z wolnego na maksymalne i ponoć zastosowanie takiego treningu zwiększa jego efektywność.