SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kalkulator spalania tłuszczu?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 524 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6187
Mam pytanie... natknął się z was ktoś może na pewien kalkulator liczący ilość czasu potrzebnego do spalenia danej ilości tł.
Kiedyś natrafiłem na narzędzie w którym wpisywało się dzienny deficyt kaloryczny następnie określało się ile kg tłuszczu chciało by się spalić a program obliczał przybliżony okres czasu potrzebny do osiągnięcia rezultatu.
Niestety nigdzie nie mogę go znaleźć...
:/
Ew podpowie ktoś ile zajmie spalenie 4 kg tłuszczu przy liczbie kalorii mniejszej o 300 niż dzienne zapotrzebowanie

Kiedy zadasz pierwszy cios wiedz ,że o życie grasz...
Gdy zobaczysz pierwszą krew, mocno uderz jeszcze raz...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2690 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26191
Kiedyś sie z takim czymś spotkałem ale osobiscie nie wieżę w takie kalkulatorki, nie lepiej jest się zabrać za siebie i rezultaty zobaczyć na własne oczy a nie wierzyć kalkulatorkom i doszukiwać się jakiejś poprawy wg kalkulatora ?

... szału nie ma.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 524 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6187
Nie no rozumiem, tłusty nie jestem chce wyliczyć tylko czy do połowy czerwca zdążył bym zrobić jeszcze trochę masy a później ładnie zaredukował czy lepiej już zacząć zrzucać zbędny balast. A co do przewidywalności tego kalkulatora to nie jest to żadna ściema ponieważ 1g tłuszczu = xx kcal w tym problem że nie mogę znaleźć ile. Dobre rozplanowanie to u mnie podstawa :)

Edit:
Dobra topic nie aktualny ;/
znalazłem, że 1g tłuszczu to 9 kcal więc 1kg tłuszczu to 9000 kcal. Teraz powrót do czasów szkoły średniej...
Przy dziennym deficycie 300 kcal w miesiąc można spalić kg więc 4kg w 4 miesiące. Prosta matematyka, dziekuję dowidzenia

Zmieniony przez - Sadomaczo w dniu 2008-03-19 18:20:30

Kiedy zadasz pierwszy cios wiedz ,że o życie grasz...
Gdy zobaczysz pierwszą krew, mocno uderz jeszcze raz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4409
Ty no to wrzuć linka :)

Nie da rady zrobic omletu nie tłukąc jajka...

zanim spytasz kliknij na link :
http://www.1000lecie.pl/~vip/bart.jpg 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SFD na nasza klasa.pl?

Następny temat

Swieta.....

NutLove