Szacuny
2
Napisanych postów
349
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
1029
Witam mam 18 lat , trenuję LA .
Mam pytanie , czy warto brać nitro ? Co do tego ?
chcę trochę napompowac mięśnie ... co po cyklu ?
dzięki serdeczne .. ;d
Jestem dyslektykiem i sory za błedy ,,,,
Nie trzeba być pierwszym, a przynajmniej nie zawsze
Liczy się wiara teraz tak na to patrzę
Liczy się siła, której nigdy nikt nie zatrze
Ojczyzna w sercu, zresztą była tam od zawsze
Nie trzeba być pierwszym mam nadzieję, że to jasne
Należy walczyć o tą walkę chodzi właśnie
Szacunek dla tych, którzy poświęcają życie
Dla swoich marzeń oni od dawna są na szczycie
Szacuny
2
Napisanych postów
349
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
1029
1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała : dość umięśniony .. heh 2) wiek: 18 3) waga/wzrost : 78/177 4) staż treningowy : 5 lat 5) cel cyklu : Powiększenie mięśni : napompowanie : klaty i bicepsów . 6) stosowane już wcześniej suplementy : -
7) stosowane wcześniej spalacze : -
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od: -
9) ilość dni wolnych od kreatyny : 7 10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie) : -
11)przewidziane finanse na cykl : 150-200zł 12) uwagi i sugestie : rozmyślam na nitrobolonem , ponieważ koledzy polecają
Jestem dyslektykiem i sory za błedy ,,,,
Nie trzeba być pierwszym, a przynajmniej nie zawsze
Liczy się wiara teraz tak na to patrzę
Liczy się siła, której nigdy nikt nie zatrze
Ojczyzna w sercu, zresztą była tam od zawsze
Nie trzeba być pierwszym mam nadzieję, że to jasne
Należy walczyć o tą walkę chodzi właśnie
Szacunek dla tych, którzy poświęcają życie
Dla swoich marzeń oni od dawna są na szczycie
Szacuny
2
Napisanych postów
349
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
1029
Omg , Pomysłka .. Myślałem ze chodzi o to ile razy w tyg biorę kreeatynę ...
Jestem dyslektykiem i sory za błedy ,,,,
Nie trzeba być pierwszym, a przynajmniej nie zawsze
Liczy się wiara teraz tak na to patrzę
Liczy się siła, której nigdy nikt nie zatrze
Ojczyzna w sercu, zresztą była tam od zawsze
Nie trzeba być pierwszym mam nadzieję, że to jasne
Należy walczyć o tą walkę chodzi właśnie
Szacunek dla tych, którzy poświęcają życie
Dla swoich marzeń oni od dawna są na szczycie
Szacuny
2
Napisanych postów
349
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
1029
nie nie biorę i nie brałem kreatyny .. z czym brac nitro 2
Jestem dyslektykiem i sory za błedy ,,,,
Nie trzeba być pierwszym, a przynajmniej nie zawsze
Liczy się wiara teraz tak na to patrzę
Liczy się siła, której nigdy nikt nie zatrze
Ojczyzna w sercu, zresztą była tam od zawsze
Nie trzeba być pierwszym mam nadzieję, że to jasne
Należy walczyć o tą walkę chodzi właśnie
Szacunek dla tych, którzy poświęcają życie
Dla swoich marzeń oni od dawna są na szczycie
Szacuny
2
Napisanych postów
349
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
1029
Jak myślicie kupić całe 1100 ? czy na pół z kimś ? jaki cykl zrobić ? i z czym zajadać się tym ?
Jestem dyslektykiem i sory za błedy ,,,,
Nie trzeba być pierwszym, a przynajmniej nie zawsze
Liczy się wiara teraz tak na to patrzę
Liczy się siła, której nigdy nikt nie zatrze
Ojczyzna w sercu, zresztą była tam od zawsze
Nie trzeba być pierwszym mam nadzieję, że to jasne
Należy walczyć o tą walkę chodzi właśnie
Szacunek dla tych, którzy poświęcają życie
Dla swoich marzeń oni od dawna są na szczycie