SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Nitrobolon ... Hmm ... Jak brać ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 349 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1029
Witam mam 18 lat , trenuję LA .
Mam pytanie , czy warto brać nitro ? Co do tego ?
chcę trochę napompowac mięśnie ... co po cyklu ?


dzięki serdeczne .. ;d

Jestem dyslektykiem i sory za błedy ,,,,
Nie trzeba być pierwszym, a przynajmniej nie zawsze
Liczy się wiara teraz tak na to patrzę
Liczy się siła, której nigdy nikt nie zatrze
Ojczyzna w sercu, zresztą była tam od zawsze
Nie trzeba być pierwszym mam nadzieję, że to jasne
Należy walczyć o tą walkę chodzi właśnie
Szacunek dla tych, którzy poświęcają życie
Dla swoich marzeń oni od dawna są na szczycie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 285 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2279
Jak juz to ja bym połaczył Nitro+mono
DT:
rano 5g krety
przed treningiem nitro
DNT:
5g krety z rana

do tego dieta.

' Jestem tylko Laikiem, nie bierz moich odpowiedzi do siebie, ale możesz dać mi soga.'

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 319 Wiek 50 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1249
Nie warto, weź zwykłe mono i argininę.

Spam killer...

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1243126
wypełnij, a będzie latwiej współpracować oraz indywidualnie rozwiazemy problem, gdyz nie wiemy na jakim etapie zaawansowania jestes, oraz jak wyglada twoja sylwetka
[[https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html]] 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 349 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1029
1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała : dość umięśniony .. heh
2) wiek: 18
3) waga/wzrost : 78/177
4) staż treningowy : 5 lat
5) cel cyklu : Powiększenie mięśni : napompowanie : klaty i bicepsów .
6) stosowane już wcześniej suplementy : -
7) stosowane wcześniej spalacze : -
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od: -
9) ilość dni wolnych od kreatyny : 7
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie) : -
11)przewidziane finanse na cykl : 150-200zł
12) uwagi i sugestie : rozmyślam na nitrobolonem , ponieważ koledzy polecają

Jestem dyslektykiem i sory za błedy ,,,,
Nie trzeba być pierwszym, a przynajmniej nie zawsze
Liczy się wiara teraz tak na to patrzę
Liczy się siła, której nigdy nikt nie zatrze
Ojczyzna w sercu, zresztą była tam od zawsze
Nie trzeba być pierwszym mam nadzieję, że to jasne
Należy walczyć o tą walkę chodzi właśnie
Szacunek dla tych, którzy poświęcają życie
Dla swoich marzeń oni od dawna są na szczycie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 963
wez nitrobolon 2 + jakies mono i bd okey
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1243126
proponuje dzial odzywiania na poczatek.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 905 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9391
co Ci da doraźne napompowanie bicepsów?

ps.
jak 7 dni temu skończyłeś kreatynę to Nitrobolon teraz odpada, jak już to same AAKG
chyba że źle zrozumiałeś pytanie z ankiety.

wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, ważna jest dawka

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
5) cel cyklu : Powiększenie mięśni : napompowanie : klaty i bicepsów .

hahh lepiej zobacz co tam w lodówce masz a nie za tak mocne środki jak nitrobolen się bierzesz

masz pojęcie co to za środek nawet mocniejszy niż saa!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 349 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1029
Omg , Pomysłka .. Myślałem ze chodzi o to ile razy w tyg biorę kreeatynę ...

Jestem dyslektykiem i sory za błedy ,,,,
Nie trzeba być pierwszym, a przynajmniej nie zawsze
Liczy się wiara teraz tak na to patrzę
Liczy się siła, której nigdy nikt nie zatrze
Ojczyzna w sercu, zresztą była tam od zawsze
Nie trzeba być pierwszym mam nadzieję, że to jasne
Należy walczyć o tą walkę chodzi właśnie
Szacunek dla tych, którzy poświęcają życie
Dla swoich marzeń oni od dawna są na szczycie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 349 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1029
nie nie biorę i nie brałem kreatyny .. z czym brac nitro 2

Jestem dyslektykiem i sory za błedy ,,,,
Nie trzeba być pierwszym, a przynajmniej nie zawsze
Liczy się wiara teraz tak na to patrzę
Liczy się siła, której nigdy nikt nie zatrze
Ojczyzna w sercu, zresztą była tam od zawsze
Nie trzeba być pierwszym mam nadzieję, że to jasne
Należy walczyć o tą walkę chodzi właśnie
Szacunek dla tych, którzy poświęcają życie
Dla swoich marzeń oni od dawna są na szczycie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 349 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1029
Jak myślicie kupić całe 1100 ? czy na pół z kimś ? jaki cykl zrobić ? i z czym zajadać się tym ?

Jestem dyslektykiem i sory za błedy ,,,,
Nie trzeba być pierwszym, a przynajmniej nie zawsze
Liczy się wiara teraz tak na to patrzę
Liczy się siła, której nigdy nikt nie zatrze
Ojczyzna w sercu, zresztą była tam od zawsze
Nie trzeba być pierwszym mam nadzieję, że to jasne
Należy walczyć o tą walkę chodzi właśnie
Szacunek dla tych, którzy poświęcają życie
Dla swoich marzeń oni od dawna są na szczycie

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalanie tłuszczu - krótkie sesje vs ciągła praca.

Następny temat

BCAA - czy warto?

electro
Polecane artykuły