Czy taki plan ACT + te odżywki i ta dieta będą dobrym wstępem do ćwiczeń na siłowni?
Treningi miałbym 3 razy w tygodniu, do tego w dni nietreningowe basen.
PLAN:
1. Unoszenie nóg do pionu w leżeniu na plecach-(brzuch),
2. Prostowanie nóg na maszynie w siadzie-(czworogłowe ud),
3. Uginanie nóg w leżeniu przodem na maszynie-(dwugłowe ud),
4. Wyciskanie sztangielek w leżeniu na skośnej ławce-(klatka),
5. Unoszenie sztangielek bokiem w górę w staniu-(naramienne),
6. Wyciskanie sztangi zza karku w siadzie-(naramienne),
7. Podciąganie drążka wyciągu do klatki w siadzie-(najszersze grzbietu),
8. Martwy ciąg na prostych nogach sztangą położoną na podwyższeniu-(proste grzbietu),
9. Naprzemianstronne uginanie ramion ze sztangielkami w siadzie na skośnej ławce-(bicepsy),
10. Pompki na poręczach-(tricepsy),
11. Uginanie i prostowanie nadgarstków ze sztangą w siadzie-(przedramiona),
12. Wspięcia na palce z obciążeniem na barkach-(łydki).
Dieta: http://img580.imageshack.us/i/ponh.jpg/
7:15-Śniadanie:
Mleko UHT 1,5%-200g
Musli z owocami-50g
Serek wiejski-100g
B23 T9 WW45 Kcal 358
9:50-II Śniadanie:
Makaron dwujajeczny z semoliny-50g
Twaróg półtłusty-50g
Orzechy włoskie-15g
B18 T13 WW40 Kcal 352
12:30-III Śniadanie:
Makaron dwujajeczny z semoliny-50g
Twaróg półtłusty-50g
Orzechy włoskie-15g
B18 T13 WW40 Kcal 352
15:15-Obiad:
Naleśniki low carb by koniu151 (jedna porcja)
B40 T25 WW~0 Kcal~400
16:00-Posiłek przed treningiem:
Ryż biały-125g
Mięso z piersi z kurczaka bez skóry-100g
Oliwa z oliwek-10g
B30 T12 WW96 Kcal 617
Trening o 17:15 (około)
18:15-Posiłek po treningu:
Weider Giant Mega Mass 4000-100g
18:45-"Podwieczorek":
Ryż biały-100g
Twaróg półtłusty-50g
Razem z posiłkiem potreningowym: B36 T5 WW146 Kcal 779
21:00-Ostatni posiłek:
Płatki owsiane-50g
Chleb żytni razowy-40g (2 kromki chyba)
Oliwa z oliwek-5g
Ogórek-120g (czyli jeden)
Papryka czerwona-40g
B9 T10 W53 kcal 338
Łącznie: B174 T87 W420 Kcal 3194
Na kilogram masy ciała:
B2,3 T1,2 W5,6 Kcal 42,6
Odżywki:
Na wstępie dodam, że jeszcze nic nie kupiłem z tego!
Weider Giant Mega Mass 4000-100g po treningu
Olimp Vita-Min Multiple Sport-rano po jednej kapsułce
Olimp Gold Omega 3-rano i wieczorem po jednej kapsułce
Vitalmax Ionto Vitamin Drink liquid-pół litra na trening, basen, wspinaczkę
Co sądzicie o tym wszystkim?
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18 w sierpniu
Waga: 74-75kg
Wzrost: 186-188cm
Cel treningowy: Siła
Staż treningowy na słowni: Dawno chodziłem miesiąc. Teraz nic.
Uprawiane inne sporty: Od 2011r 3 razy w tygodniu basen + 2-3 razy w tygodniu wspinaczka na sztucznej ścianie
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Siłownia: http://www.silowniasahara.pl/
Galeria:
http://www.silowniasahara.pl/IMGallery/galeria.php?start=0&kategoria=1
Dieta: Jest.
Przeciwskaznania medyczne: Brak.
Zażywane suplementy: Brak.
Zmieniony przez - Bartwal w dniu 2011-02-21 16:59:06
Zmieniony przez - Bartwal w dniu 2011-02-21 17:26:39
Zapraszam do moich dzienników :)
MASA z Universal'em: http://www.sfd.pl/TEST__Universal_Nutrition,_MASA__by_Bartwal-t1064312.html
DT: http://www.sfd.pl/[DT]_Bartwal-t1055070.html
Krzysztof Piekarz