SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

posilek przed silka...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1710

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3452
Moj trening silowy zaczynam o 7.oo rano i tu mam dylemat. czy zjedzenie sniadania o 6.00 rano nie wplywa ujemnie na efekty odchudzania? jestem teraz trzeci m-c na redukcji ale waga nie spada. Jedni mowia, ze nie musze jesc sniadania, bo to rano a na czczo lepiej sie spala, ale ja uwazam, ze zjesc powinnam, zwlaszcza ww bo wtedy mam wiecej sily na cwiczenia. Zastanawia mnie tylko ten odstep czasowy, bo w zasadzie posilek powinien byc na 1,5 - 2 h przed treningiem. No ale przeciez nie bede jadla o 5.00 rano... wstaje o 5.45. Wiec jak? jesc czy nie jesc?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 911 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10895
niezle jak silka o 7 rano:)
jak bieganie, rowerek to jasne ,ze lepiej nie jesc ,dopiero sie dozywic po treningu,ale jak silka na rano to ja bym cos zjadl jednak

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Aeroby naczczo i po nich posilek ok 20min.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3452
mi chodzi o posilek przedtreningowy. To ze aeroby na czczo to wiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
to już zalezy od ciebie....ale dla mnie troche bezsensu ćwiczyć na czczo na siłce bo tłuszczu za bardzo tam nie zgubisz...a przeciez siłownia służy do wyrabiania mięśnia, ja bym jadł

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Sniadanko obowiazkowe, bo inaczej moze sie to zle skonczyc. Najlepiej mieszanke wegli o niskim i wysokim ig, do tego szybkowchlanialne bialko, wszystko w postaci odzywki.

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3452
Charon, dlaczego w postaci odzywki? Ja jem platki owsiane + otreby, zarodki pszenne, troche muesli i 1/2 banana + woda. Mysle, ze takie sniadanie jest ok...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
bo owsianka nie jest szybko przyswajana i jedząć ją godzine przed siłownią wsumie idziesz jakby na czczo bo organizm jej jeszcze nie wchłonie

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3452
a jaka to odzywka powinna byc? carbo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Bo w takiej formie jest najszybciej trawione i przyswajane przez organizm. Twoje sniadanko jest prawie ok, brakuje bialka i zalezy ile tego wszystkiego jesz. Mozesz dac mleko zamiast wody, jezeli dasz rade to polaczyc to daj jeszcze tunczyka

Jezeli tylko bedziesz sie czula dobrze na treningu i sie tylko odchudzasz, to sniadanko starczy ale 1h to na prawde malo czasu na przetrawienie tego wszystkiego.

Zmieniony przez - Charon w dniu 2005-07-04 13:11:49

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3452
mleko moge dodac, ale tunczyka... ble , raczej nie. a ilosci to:
platki owsiane - 50g
zarodki - 10 g
otreby - 10g
muesli - 10 g
banan -70 g
no i do tego moge dodac 150 ml mleka 0%
bedzie ok?
A jesli chcialabym jednak odzywke, to jaka?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jajecznica

Następny temat

Dieta????

WHEY premium