SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

porusz swoje..+superserie...razem

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2942

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1330
no dietka troche kuleje ale bede miał tydzien zeby sobie wszystko wyliczyc, poprawić i dać do sprawdzenia. a dalej sądzisz ze po tygodniu przerwy robić planem mawashiego czy zastosowac normalny trening na bicepsy, bądź superserie? aha no i czy podczas tego tygodnia przerwy dieta musi byc czy moge sobie odpuscic i zabrac sie za jej dokładnie przeanalizowanie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Plan Mawashiego zadziala, inny poprawny trening (może być wykonywany w superseriach) tez zadziala. Wybor należy do Ciebie.

Nie odpuszczalbym diety podczas tego tygodnia przerwy. Zmniejsz po prostu o tyle kcal, ile wykorzystujesz na treningach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1330
a to moze zastosuje superserie bo pompują się całe ramiona i cykl trwa krócej. a oprocz tego planu co podales na 1 stronie ze robie tric\bic z barkami, mogło by to wyglądać inaczej? np zebym robił triceps i biceps w osobnym dniu? a barki połączyc np z nogami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Nie, to jedyne sensowne polaczenie na 4 dni. Majac do dyspozycji piec dni, ramiona moga byc trenowane na osobnej sesji

Nogi
Klatka
off
Plecy + tyl barku
Barki
Ramiona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1330
chyba jednak połącze te nogi z barkami bo nogi oszczędzam, barki katuje...a robiąc barki, tric i bic miałbym mało siły na te superserie...no i mowiles zebym wkleil czy moze byc wiec wklejam

np:
ugnianie ramion ze sztanga 12 10 8
francuskie hantlem na siedzaco 12 10 8

hantle stojac ( nie wiem czy podchwytem czy młotkowo? ) 12 10 8
wyprosty ramion na wyciagu gornym (drążek czy sznur?) 12 10 8

i zrobiłbym jeszcze 2 cwiczenia tylko nie wiem jakie...moze modlitewnik i pompki na poreczach ?

razem byłoby 9 seri na partie więc chyba ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Dlaczego oszczedzasz nogi? Nic nie da Ci takiego "kopa hormonalnego" jak trening nog. Mozna wrecz powiedziec, ze bez nog nie ma masy.

Nogi z barkami to naprawde fatalne polaczenie. Jedno albo drugie ucierpi. Po prawidlowym treningu nog (2-3 cwiczenia na czworoglowe, 2 na dwuglowe, 2 na lydki) nie powinienes miec sily na nic

Moze zaproponuje cos od siebie.
1. 4 serie pompek na poreczach 10-6 powtorzen (koniecznie dowieszaj obciazenie). Wykonujesz docisk, czyli tylko gorna polowe calego ruchu. To pozwoli zwiekszyc obciazenie i maksymalnie zaangazowac tricepsy. Pamietaj tez o prawidlowej pozycji technicznej: lokcie tuz przy ciele, tulow wyprostowany.
1. 4 serie uginanie ramion ze sztanga podchwyt 10-6 powtorzen
2. 3 serie wyciskanie francuskie lezac 10-8 powtorzen
2. 3 serie uginanie ramion z hantlami chwyt mlotkowy 10-8 powtorzen
3. 2 serie sciagania linek lub drazka wyciagu gornego 12-10. Bardzo wazne, bys pod koniec fazy pozytywnej staral sie "rozerwac drazek na boki". Pozwoli to zaangazowac bardziej glowe boczna.
3. 2 serie uginania ramion ze sztanga na modlitewniku 12-10.

Zmieniony przez - Ballomus w dniu 2010-04-02 19:52:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1330
tak wiem z tymi nogami wiem...poprostu plecy klatka i nogi sa u mnie na godnym poziomie a barki i ramiona odstają. dlatego głupotą wydaje mi się łączyć najwazniejsze dla mnie partie w jednym treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1330
no i wszystko ok z tymi superseriami tylko wolałbym zastąpić jednak pompki... moge robic to na maszynie? ze siedze, po bokach mam drazki ustawiam ciezar i cisne drazki w dół? no i czemu najpierw triceps potem biceps a nie odwrotnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
To moze zamiast pompek waski wycisk? Rowniez wykonujesz tylko gorna polowe ruchu, ciezary beda duze a triceps bardzo zaangazowany.

Jako pierwszego dalem tricepsa, gdyz jest miesniem wiekszym. Mozesz mysle z powodzeniem odwrocic kolejnosc i najpierw cwiczyc bicepsa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1330
a o co chodzi z ta gorna połową ruchu? jak mam to robić? i to rozciąganie drążka na boki w fazie pozytywnej? czyli gdy prostuje ręce tak ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zapytanie o trening

Następny temat

Faza negatywna bardzo powoli

WHEY premium