SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

porusz swoje..+superserie...razem

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Zobacz. Robisz jeden zasadniczy blad. Czesciej i wiecej nie znaczy lepiej, o czym sie juz przekonales (stagnacja). Szczegolnie tak male partie jak ramiona lubia sie mscic, gdy sie je katuje.

Co do planu Mawashiego, moje zdanie jest takie, ze jest on sprawdzony i dziala. Dzieli sie na trzy mikrocykle, kazdy z nich jest przemyslany i zaklada inna objetosc. Jesli o mnie chodzi, nic bym nie zmienial.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1330
ok. A skoro juz zrobiłem na nim 2 treningi to kontynuowac czy jednak konieczny bedzie ten tydzien regeneracji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Mysle, ze Twoje ramiona a moze i cale cialo potrzebuja troche odpoczynku. Kiedy ostatnio stosowales tydzien regeneracyjny lub tydzien bez silowni?

Polecalbym zrobic sobie okolo 7 dni wolnego od wszelkich cwiczen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1330
trening mawashiego dzieli sie na te 3 mikrocykle. i są one opisane mniej wiecej tak że pierwszy na wytrzymałość, drugi na mase a trzeci na regeneracje...czy moglbym pojechać poprostu przez 6 tygodni tym drugim mikrocyklem i sprawdzic jak działa? bo zalezy mi tylko na masie. ewentualnie skoro karnet mam do 14 to jeszcze przez te 2 tygodnie dokonczyc ten pierwszy mikrocykl, zrobić tydzien przerwy i wskoczyc na ten drugi i robić te 6 tygodni masówy...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Tak, stara szkola mowi 1-5 sila, 6-12 masa, 12-15 wytrzymalosc. Ale to nie jest do konca tak. Od tego, czy bedzie szla masa, zalezy glownie Twoja dieta. Jesli masz nadwyzke kaloryczna wszystko bedzie OK i efekty, w postaci przyrostow, zobaczysz juz po pierwszym mikrocyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1330
no dobra ale szkoda mi tygodnia przerwy skoro mam karnet do 14 kwietnia. To moze poprostu skróce ten 1 mikrocykl do tych 4 tygodni...tydzien przerwy...i drugi mikrocykl na 6 tygodni...albo do tego 14 zrobie sobie 2 tygodnie z superseriami a po przerwie całe 18 tygodni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
A kiedy ostatnio robiles przerwe?

Zrob wiec dwa tygodnie tego mikrocyklu i potem tydzien przerwy, jesli nie chcesz tracic karnetu. Ale koniecznie co najmniej tydzien, potrzeba ramiona odzwyczaic od bodzcow treningowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1330
przerwe mialem z 3 miesiące temu. Trwała tydzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1330
dobra walić ten karnet. moge zrobić teraz ten tydzien przerwy jesli to wskazane. a potem jechać normalnie po 6 tygodni te mikrocykle czy zastosować coś innego? Zalezy mi na naprawde szybkim przyroscie... bo juz mnie w q rwia ten zastoj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
O wlasnie to bedzie najlepszym wyjsciem :)

Nie zapominaj o diecie i regeneracji, a wszystko bedzie dobrze.

Zmieniony przez - Ballomus w dniu 2010-04-02 17:30:38
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zapytanie o trening

Następny temat

Faza negatywna bardzo powoli

WHEY premium