SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pompki i podciąganie 6 razy w tygodniu

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 310
Cześć, mam pytanie. Czy mogę robić pompki i podciągać się 6 razy w tygodniu ( około 100 pompek dziennie i 30 podciągnięć - w seriach oczywiście) ? Zależy mi na zwiększeniu wytrzymałości, ilości powtórzeń oraz na zwiększeniu siły w łapach. Oprócz tego robię raz w tygodniu biceps oraz dwa razy brzuch i nogi (czasem nawet raz).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
bez sensu , nie możesz , gdzie czas na regenerację? przyda Ci się https://www.sfd.pl/[ART]_obciążenie_właśnego_ciała__progresja-t909141.html

Zmieniony przez - dudee w dniu 2013-02-06 18:49:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 536
To samo co dudee. Musisz mieć czas na regenerację mięśni, bo w innym przypadku nie będziesz miał dużego przyrostu siły i wytrzymałości. Nie mówię tu o regresie ale mogą być znikome efekty. A... i dudee - dzięki za artykuł myślę, że kiedyś się przyda, jak nie mi to innym użytkownikom ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 310
PON: Barki, przedramiona
WT: Brzuch, nogi
ŚR: Plecy, biceps
CZW: Wolne
PT: Klatka, triceps
SOB: Brzuch, nogi
ND: Taki leciutki trening, jakieś 30 pompek z rana, kilka podciągnięć i tyle.

Czy taki trening będzie odpowiedni? Przypominam że zależy mi na wytrzymałości oraz sile.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 310
PON: Barki, przedramiona
WT: Brzuch, nogi
ŚR: Plecy, biceps
CZW: Wolne
PT: Klatka, triceps
SOB: Brzuch, nogi
ND: Taki leciutki trening, jakieś 30 pompek z rana, kilka podciągnięć i tyle.

Czy taki trening będzie odpowiedni? Przypominam że zależy mi na wytrzymałości oraz sile.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
nie
raz że jak coś sięnazywa split partia raz na tydzień tzn ze to ma być raz na tydzień
a dwa ze jest źle ułożony
no i trzy...na partię raz na tydzień to staż by sdię przydał.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2x Siłownia + 1x Trening kettlebells!!!!

Następny temat

plan tygodniowy

WHEY premium