SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HST 2 razy w tygodniu??

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1570

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 378 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5930
Witam!

Czy ktoś z Was ćwiczy 2 razy w tygodniu metodą HST? Mam dylemat, ponieważ chciałbym ćwiczyć klasycznie 3 razy w tygodniu co 2 dzień zgodnie z ogólnymi zaleceniami, ale niestety od piątku do niedzieli jestem poza domem, gdzie nie mam dostępu do siłowni ani sprzętu do ćwiczeń. Myślałem nad powrotem do splita pon-śr-czw jeśli ten HST nie ma racji bytu - i tu pytanie, czy można osiągnąć max korzyści z HST ćwicząc 2 razy w tyg?

Pozdrawiam!

Szanuj grosze a złotówki przyjdą same

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Jak nie mozesz inaczej to ja bym cwiczyl 2 razy w tyg. HST.
Chociaz nie bedzie to HST ale lepiej tak niz jakbys mial robic SPLITa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 2284 Wiek 3 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62169
Ja bym spróbował trening hst,bo piszesz,że możesz pn,śr,czw.Pozdrawiam.

rower1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 378 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5930
rower1 chętnie bym tak ćwiczył ten HST pon,śr,czw. ale w założeniach jest trening co 2 dzień w celu odpowiedniej regeneracji więc śr,czw odpada.

kilobb jak w takim razie będą wyglądały kolejne minicykle - 2tyg czy 3tyg każdy(w związku ze zmniejszeniem ilości treningów w tygodniu)?

Szanuj grosze a złotówki przyjdą same

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
To , ze HST jest co 2 dzien nie ma nic wspolnego z regeneracja tylko z tym , ze czesciej nie ma sensu. Ale mozna jak ktos chce.
Progresja jak chcesz.
Mozesz dodawac 5% co trening wtedy sie troche wydluzy.
Mozesz wiecej , tak zeby trwal tyle co cykl HSt czyli 2 miesiace.
Jak wolisz.
Chyba lepiej bedzie zeby trwal 2 miesiace. Pozniej SD i od nowa.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 378 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5930
Dzięki Pozdrawiam

Szanuj grosze a złotówki przyjdą same

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST - pierwszy cykl

Następny temat

mój trening

WHEY premium