SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trenign dwa razy w tygodniu

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 741

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Ekspert-SFD z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 206 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4285
Witam, Mam do dyspozycji ławeczkę, sztangę i dużo hantli. Mam możliwość ćwiczyć dwa razy w tygodniu, ułożyłem sobie taki przykładowy trening. Nie rozbudowany, ale chciałbym konkretnie się do niego przyłożyć. Każda seria ćwiczeń głównych oczywiście poprzedzona odpowiednimi seriami rozgrzewkowymi.

Mam 21 lat, od 1,5 roku nie "ruszałem się" prawie w ogóle. Wcześniej prawie 2 lata ćwiczyłem. Mam 180cm, waga 74kg. Troszkę brzuch zaczyna wystawać nieproporcjonalnie do klatki :P muszę coś z tym zrobić :)


wt
wyciskanie sztangi płasko 8,8,max
wyciskanie hantli na ławce skośnej w górę / rozpietki 8,8,max (na zmianę co drugi tydzień)
wyciskanie na barki 8,8,max
francuskie wyciskanie 8,8,max

pt
martwy ciag 8,8,max
podnoszenie hantli bokiem na ławce 8,8,max
zginanie ramion ze sztanga na biceps 8,8,max
przysiad, 8,8, max

jak to widzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Plan słaby.
Przenoszę do odpowiedniego działu.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Jak na dwa razy w tygodniu to poczytaj o treningach FBW, odpowiednio dobierz ćwiczenia i objętość, wklej do poprawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Ja wyżej, FBW najlepszy na 2 razy w tyg.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miesnie Klatki piersiowej problem, plus plan treningowy

Następny temat

Ćwiczenia w domu z hantlami, ze skręconą kostką.

Wiecej