SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomocy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3766
Elo mam 17 lat od 2 lat cwicze lecz z malymi przerwami.Mam dosc spora mase chcialbym zaczac rzezbic zakupilem sobie kilka spalaczy Thermo Speed oraz Thermo fat burner i kupilem sobie takze NitroBolon i nie wiem czy lepiej najpierw zjesc spalacze i stracic troche tluszczu a potem Nitobolon i pompa czy mozna brac i NitroBolon i spalacze jak bedzie lepiej?Czekam na dobre rady dla kazdego kto pomoze leci sog pozdro

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 95

Wzrost: 178

Obwód klatki: 120

Obwód ramienia: 39

Obwód talii: 95

Obwód uda: 25

Obwód łydki: 21

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: brak

Aktywność w ciągu dnia: szkola w wakacje praca na budowie

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Tenis dwa razy w tygodniu i duzo jazdy na rowerze

Odżywianie: brak

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: brak

Preferowane formy aktywności fizycznej: brak

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: brak

Stosowane wcześniej diety: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 96 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14527
moje zdanie jest takie- na pierwszym miejscu dieta i wypalenie fatu ,a nastepnie dopiero budowanie czystej masy

najpierw spalacze ,a dopiero przy budowaniu masy nitrobolon

powodzenia,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48118
najpierw dieta... bez diety te spalacze możesz łykać jako łakocie, choć ja wolę jakieś smakowe cukierki

i powiem szczerze że jakieś chude nożki masz ;) - chyba pomiary Ci nie wyszły


imo nitro może poczekać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3766
Dzieki bardzo:)a jaka dietka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 127
ładuj na rower worek cementu albo przeżuć się na biegi 30 min do godziny a na 100 % tłuszczyk odsłoni mięsiunie. L-karnitynę przed biegiem thermo jak już masz to bierz przed biegiem i najlepiej rano.
I poczytaj o diecie na redukcji / ale po prostu mniej jedz fatu i słodyczy !!!

lars32
każda porażka umiera w chwili zwycięstwa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja dieta-Dobra czy zla???

Następny temat

POMOCY!!

Wiecej