SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomocy...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49
waże 92kg mam 17 lat i ciskam 105kg na klate. Ćwicze 7 miechów. Chciałbym pozbyc sie niepotrzebnych kg ale nie wiem jak sie do tego zabrac. moze ktos mi doradzi i podradzi jakas diete?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2182
dieta jak dieta post qaza ckd lub jakas bilansowa zapotrzebowanie - 300kcl a nawet -400kcl jezeli chcesz szybko zejsc z wagi!!
trening areoby i to styka minimum 40 min !!

[]----[]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
jw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49
pysio nie mogl bys mi napisac diety na tydzien bo ja w tych sprawach jestem zupelnie ziolony albo dac jakies wskazowki. chcialbym szybko zejsc z wagi ale jednoczesnie dostarczac organizmowi wszystkich niezbednych skladikow bo to daje sile i mase miesniowa:D a co do treningu cwicze szesc razy w tygodniu po dwie godziny ale i tak nie moge sie pozbyc tluszczu. wrecz przeciwnie wydaje mi sie ze jest go coraz wiecej. miesnie i sila tez rosna to fakt ale nie w takim tepie z ktorego bylmym zadowolony. bylbym wdzieczny za cenne wskazowki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
poczytaj i niebdziesz zielony

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49
oj tam nie mam czasu na ******lki:D od dzisiaj zaczynam 'szostke' na brzuch i musze sie na tym skupic no i wziasc sie za siebie a co do czytania jest tyle tego ze uff pogubic sie mozna ale thx za porade he:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
kolejny len.......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49
nie jestem leniem tylko nie wiem od czego zaczac i co szukac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Clever_eva MISS SFD
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1634 Wiek 25 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15601
hehe, no ja takich nie rozumiem
A mozesz mi wytlumaczyc co Ci po tej szostce, jak spod warstwy tluszczu nawet pieknie wyrobionego miesnia nie zobaczysz??
Moze wlasnie nalezaloby skupic sie najpierw na diecie bo bez niej to niewiele osiagniesz nawet machajac A6W.
Jesli juz naprawde nie mozesz sie przemoc i poczytac troche, zapoznaj sie chociaz z postem Qaza i moze na CKD sie zdecydujesz (najszybszy sposob by pozbyc sie sadla):

[https://www.sfd.pl/temat161108/]

Dodaj do tego aeroby 3-4 razy w tyg i dopiero zacznij smigac A6W

za duzo??

szukac porady gdzie indziej, bo jesli to zbyt duzy da Ciebie wysilek, to nikt tutaj nic Ci na lenistwo nie poradzi
powodzenia zycze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
poczytaj podstawy, wiedza zaprocentuje

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Clever_eva MISS SFD
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1634 Wiek 25 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15601
Sachem!!! ja to podziwiam Twoj spokoj i opanowanie mnie to zaraz nosi jak cos takiego czytam...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KAWA

Następny temat

wybor pulsometru i kilka pytan...

WHEY premium