SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomocy, jaki sprzęt do siłowni w domu?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15235

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 562
Witam, chcialbym wiedzieć jaki sprzęt jest niezbędny do ćwiczenia w domu.
Zastanawiam się czy atlas jest wart swojej ceny i czy nie lepiej za te pieniądze kupić cos innego. Na razie ustaliłem z kolegą,
że ja kupuje ławeczke i ciężary a on atlas. Czy to ma sens ? Prosze o jakąś pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 157
Na ścianie mi sie to i to nie zmieści.

Mam 182 cm wzrostu, futryna raczej niska i nie wyobrażam sobie ćwiczenia w ten sposób..................
Chcę sobie głownie rozwinąc mięśnie brzucha i klatkę, co w takim razie lepiej zakupić (wydaje mi sie, że poręcz, ale......) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31063
daj spokój z atlasem, ławka z regulacją poziomu i dobrze żeby miała stojaki, gryf taki 180-200cm, 2 małe gryfy na sztangielki, obciążenie, modlitewnik dobra sprawa, jak w piwnicy to wyciąg chociaż w pokoju też da rade, na początek to tyle. z kasy na atlas dostaniesz dobry sprzęt z tego co napisałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 562
Dzięki wielkie, te nazwy dla mnie bardzo tajemnicze. Siłownia będzie w pokoju , a i jeszcze jedno, czy lepiej położyć dywan w pokoju ,czy istnieje możliwość, że obije ciężarkami albo sztangą panele? Bo nawet nie wiem jak takie ćwiczenie wygląda :P Proszę o kolejne opinie na temat zakupu atlasu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
atlas nie kupuj
kup laweczke sztange sztangielki najlepiej takie same gryfy i obciazenie drazek se ***nij jakis i mozesz cwiczyc a gryf prosty dlugi i lamany tez by sie przydaly bardzo

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 562
Czy w takiej domowej siłowni ze sprzętem o którym napisaliście, można osiągnąć podobne rezultaty jak w siłowni profesjonalnej za którą sie płaci?
Mam na myśli głównie te liczne skomplikowane przyrządy, które znajdują sie na takich siłowniach. Czy można je w jakiś sposob zastąpić ? Bo jak to w domu pokój nie jest wielki, a fundusze do 800zł na sprzęt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
siłka domowa i profesjonalna niczym sie nieróznia ( prawie) jak bedziesz mial sprzet o którym pisali wyzej to efekty beda !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
mozna na pewno DUZO osiagnac. jak masz laweczke, drazek , gryfy i trohe obciazenia mozesz zrobic naprawde duzo. A i dywanik sie przyda jak najbardziej

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31063
qrde 800zł jak piszesz to dobry atlas kosztuje... więc go olej
kup sobie to co napisaliśmy i trenuj a napewno będą przyrosty, jak chcesz to znajde jakieś zdjęcia i ci wkleje co mniejwięcej powinieneś kupić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39361
.. to samo co koledzy napisali powyzej mozesz sobie jeszcze zakupic lawke do brzuszkow zwyklą lub rzymską i nie zapomnij of course o drązku to podstawa na plecki jesli nie bedziecie miec wyciągu.
I tak jeszcze na koniec bo nikt nie napisal jakby sie Wam udalo wcisnąc jakies stojaki do przysiadow ale to niekoniecznie ;))
pzdr

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31063
wdł. mnie ławki do brzuszków to badziewie, zostaje standardowo przy podłodze i drążku
https://www.sfd.pl/Legendarny_ABS_II-t180570.html
sprawdzone na niejednym brzuchu bez ławek
za 800zł dobry sprzęt dostaniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39361
....moze i poprzez samą lawke zbyt duzo nie osiagnie ale skoro jest dopiero początkujący to na start moze na tym porobic brzuchy(tym bardziej ze koszt zakupu niewielki)ale i tak decyzja nalezy do autora postu.My tu mozemy tylko doradzac.
pzdr

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"walki" na biodrach

Następny temat

Zbyt mała waga?

WHEY premium