SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z siłowni do Treningu w domu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 329

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

29

Waga

90

Wzrost

183

Cel treningowy

Redukcja

Staż treningowy na siłowni

3-4 lata

Uprawiane inne sporty

Brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Hantle

Dieta

Sam gotuje

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Zażywane suplementy

Ostatnio przerabiany plan

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 199
Witam. Na silowni kiedyś cwiczylem bardzo regularnie. Jednak od roku mam zdecydowanie więcej obowiązków niż kiedyś i znalezienie czasu na 3-4 treningi w tygodniu jest prawie niemożliwe. Wiąże się to z dojazdami itd. Poprostu zauważyłem że przez to co raz częściej dopuszczalne trening.

Przez ostatni rok wizyta na silce 1 raz na 1-2 tygodnie to zdecydowanie za mało. Brzuszek urósł przez zła diete itd.

Wróciłem do dobrego odżywiania jednak czasu na siłownię jak nie było tak nie ma.

Czy jest realne przenieść się z treningiem do domu i ile jest się w stanie osiągnąć z parą hantli?

1. Póki co nie mam pomieszczenia na ławkę, drążek itd. Jedyne co mogę kupić to hantelki jakieś które łatwo schowam gdzieś.

2. Czy w takich warunkach domowych jest szansą zrobić konkretny trening? Bez silowniowyh sprzetow?

3. Czy ktoś z was tak ćwiczy przy tych minimalnych nakładach i warunkach sprzetowych w domu i jest w stanie powiedzieć jakie efekty osiagnal?

4. Obecnie zależy mi na tym żeby zgubić centymetry w pasie. Wiem że głównie dieta ale z tym sobie poradzę. W miarę ogarniam temat.

29lat, 90kg > cel wrócić do 78-79kg

Da się w domowych warunkach treningiem 30-40minut?

Dzięki za wskazówki i rozpiski ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
2 Tak ale łatwe to nie bedzie ze wzgledu na to że mieśnia do rozwoju potrzebują nowych bodźców

3 na forum jest sporo osób co trenuje w domu, ale podstawowe sprzęty mają jak i odpowiedni nakład obciazenia

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
U mnie na silowni (typowa mordownia) sa tylko podstawowe sprzęty, gdzie polowa to home made. Z perspektywy czasu uwazam, ze ćwiczac w fitness clubie nie rozbudowalbym sie do tego stopnia.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW na masie do oceny + jaka progresja?

Następny temat

Trening hantlami w domu

WHEY premium