SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót do treningu, dieta, ćwiczenia w domu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 89
Witam, wiem że pewnie takich tematów jak ten jest wiele, ale zbytnio nie mogłem znaleźć i chciałem dowiedzieć się akurat do mojego przypadku co i jak. Więc sprawa wygląda następująco ćwiczyłem ponad miesiąc ( w domu ) trening trwał około 90 minut i wychodziłem z wyczerpany (ale to chyba dobrze) stosowałem diete, jednak właśnie to mnie zabiło. Nie dawałem rady powstrzymywać się od słodyczy... Jednak gdy zjadałem mówiłem sobie, że to ostatni raz i ćwiczyłem dalej. Jednak moja natura jest taka, że jak coś robię to poważnie i się wkurzyłem i przestałem ćwiczyć, ponieważ nie dawałem rady (wiem głupie podejście). Drugą sprawą jest to, że chodzę do szkoły która jest daleko od domu, a bursa nie wchodzi w grę. Po powrocie mam góra 6 godzin na wszystkie rzeczy, nauke, odrobienie lekcji, przygotowanie jedzenia, ćwiczenia, więc po 90 minutowym treningu zostawało mi tylko cztery i pól godziny czasu przez co sie nie wyrabiałem i trochę zaniedbałem szkołę :/ Dlatego mam do was wielką prośbę. Proszę doradzić jakąś dietę na masę podać przykłady oraz żeby nie było w niej jakiegoś złożonego posiłku do godziny 16 ponieważ w szkole ciążko będzie coś zjeść, a i żeby nie zawierała ta dieta płatków owsianych ( jeśli już to w małych ilościach) drugą rzeczą jest to żebyście mi doradzili tygodniowy plan treningowy który mógłbym wykonywać w domu na mase. Jeśli chodzi o przyrządy to mam tylko hantle 2x10 kg. Chodzi mi dokładnie o to, żeby trwał max 45 min najlepiej 30 i aby były jak największe efekty, nie wiem czy każdego dnia inna partia ciała, czy każdego dnia po trochu. A oraz nie biorę odżywek oraz nie będę brał. No i to chyba wszystko. Proszę o dokładne i fajne odpowiedz. Będę mega wdzieczny


Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
trening wystarczy jak bedziesz robil np. 3x w tygodniu po te 45min. i wystarczy.. tylko z tymi tylko dwoma hantlami to srednio to widze.. (poczytaj dział trening domatora) moze tam znajdziesz ciekawe artykuly(temat podwieszone) które Ci pomogą.. wystarczy wejsc i poszukać..

poza tym zeby zrobić mase potrzebna jest dobra micha, odpowiednie zapotrzebowanie itp. bo skad mamy wiedziec jakie masz zapotrzebowanie kaloryczne, jak nie podales ani wzrostu, ani wagi swojej.. zapoznaj sie z działem odżywianie bo nie masz podstaw DIETY i treningu..
uwierz ze to nie jest trudna rzecz samemu ogarnac i nie trzeba nie wiadomo ile kasy, ekonomicznie tez sie da, tylko trzeba chciec.. tutaj niestety ale nikt za Ciebie nie ulozy diety ani nie rozplanuje treningu, ale na pewno ktos pomoze ci skorygować i poprawić to co sam ulozysz, zarówno plan diety jak i treningu

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 89
Jak wyliczałem zapotrzebowanie wyszło mi 1962 kcal. Mierze 179 i ważę 56 kg. Więc przygotowałem sobie przykładową rozpiskę dnia. Wiem, że nie ma tutaj wielu posiłków i nie są ona aż tak bardzo urozmaicone, ale sytuacja jaka jest na to tylko pozwala. Jakby ktoś miał jakieś rady co dołożyć albo co zastąpić to piszcie.

Śniadanie:
Jajecznica z 2 jaj + bułka ciemna z ziarnami
2 śniadanie:
Kanapka z szynką i serem + jabłko + mandaryna
Lunch:
serek wiejski 200g
Obiad/posiłek przedtreningowy:
kasza gryczna + sos mięsny + surówka z białej kapuchy
Po treningu :
Twaróg chudy + serek naturalny + banan + miód + płatki owsiane. ( taka papka wychodzi, ale dobre)
Kolacja:
serek wiejski + bułka ciemna z ziarnami.


proszę o ocenę i poprawę

Zmieniony przez - Malina012 w dniu 2014-12-29 19:49:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3 miesiące na siłowni niestabilnego treningu - Co zmienić?

Następny temat

Plan na mase do oceny

Wiecej