SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomóżcie z plywaniem

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3665

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 146
Czesc jestem nowy na tym forum. Mam pytanie, mam 16 lat i moj czas na 50 m kraulem to 29:29 sek (chcoazi nie trenuje i zadko chodze na basen) chcialbym zwiekszyc predkosc i co za tym idzie polepszyc czas , czy moglby mi ktos napisac jakis trening ktory pomoze mi? Ostatnio kupilem sobie wioełka do plywania aby zwiekszyc gorne partie miesni. Prosze o jakis trening, z gory dzieki.

I jeszcze pytanie, czy moj czas jest dobry? Jesli mozecie to podajcie swoje czasy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34
Wypowiadam się jako mama i kibic juniora-zawodowca ale mam też jakieś pojęcie o temacie.Ważne aby trenować wszystkie style jednocześnie-poprawienie wyników w jednym pociąga też za sobą poprawę w pozostałych.Za nogi do delfina przy dowolnym na zawodach centralnych masz pewną dyskwę-myślę że lepiej nie nabierać złych nawyków.Na ćwiczenie nóg kup płetwy ale stosuj z umiarem.Trener polecił synowi ćwiczenia z książki"Nagi wojownik".Więcej informacji tzn jak mają rozplanowane treningi na co dzień(bps-y to inna bajka)mogę podać najwcześniej w weekend.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 409 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3469
Czas bardzo fajny a tu masz plan
TRENING SPRINTERSKI

Rozpływanie:
400m żaba
4x100m zmiennym
Zadania poboczne:
5x 200 kraul
Zadanie główne:
20x50m kraul
Zadanie poboczne:
3x200m grzbiet
Rozpływanie
200m żaba

Nobody likes you...
Everyone left you...
They're all out without you...
Having fun...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 146
dzieki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 146
mam pytanie czy plynac kraulem ppo odbiciu pod woda lepiej plynac nogami do delfina ? bo raz patrzylem i nie widzialem roznicy miedzy tym a kraulem, i czy tlyko nogi maja sie ruszac czy tulów tez? jak sie nauczyc dobrze machac nogami do delfina?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 409 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3469
zdecydowanie nogi do delfina, ciało też się ruszać, pooglądaj sobie eurosport i zawody pływackie, a później staraj się tak robić

Nobody likes you...
Everyone left you...
They're all out without you...
Having fun...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 409 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3469
zdecydowanie nogi do delfina, tułw też się ruszać, pooglądaj sobie eurosport i zawody pływackie, a później staraj się tak robić

Nobody likes you...
Everyone left you...
They're all out without you...
Having fun...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 409 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3469
sorry dwa posty poszły nie wiem czemu, chyba coś mi sie z PC robi;/

Nobody likes you...
Everyone left you...
They're all out without you...
Having fun...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 146
dzieki wielkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 146
mam pytanie bo od kilku dni plywam tak:
100m kraul 100m zaba 100m kraul 100m zaba itd. i tak 1000m a potem ubieram wiosełka i tak samo tlyko zamiast 1000m to 15 min
mam pytanie czy to dobry trening zeby wzmocnic miesnie i polepszyc swoje wyniki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 146
odpisze mi ktos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4087
miesnie napewno polepszy i wydolnosc tez ale czy czas wiesz na czas sklada sie wiele czynnikow. w plywactwie o tyle jest trudno ze musisz trenowac caly czas. wazna jest technika(niektorzy mowia ze najwazniejsza w plywactwie jest technika) kurde nie bede pisal wiecej bo tu ksiazke mozna napisac o tym w kazdym badz razie trenuj sprawdzone plany treningowe i cwicz technike efekty beda na pewno. jezeli nie dajesz rady to musisz po prostu rozplywac sie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przesunięcie wiązań.

Następny temat

Skakanka co i jak?? :D

WHEY premium