SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomóżcie z plywaniem

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3650

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
Zależy od twojego doświadczenia itp. Fakt jak wyżej tu najważniejsza jest technika, ale wytrzymałość odgrywa główną rolę na krótszych dystansach no i przy pływaniu motylem, wiosełka są dobre jeśli masz już chociaż jakąś pewną technike. Czy trening jest dobry na wzmocnienie mięsni i polepszenie wyników jak pisałam zależy to głównie od twojego doświadczenia w pływaniu

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Zgadza się... Mam paru kumpli, którzy pływają, nie są specjalnie zbudowani... Jedynie co to wysocy i szerokoplecni... Technika się liczy, i przy pływaniu wszystko się ukształtuje, ale napewno nie w krótkim czasie...

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4087
z tą wytrzymałością bym polemizował bo przy dystansach 50 m czy nawet 100 m wszystkimi stylami a nawet 200m stylem klasycznym wytrzymałość nie jest tak bardzo istotna tzn jest ale gradacja czynników wpływającyh na czas się zmienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27
A tak w temacie

To może ktoś mi polecić dobre ćwiczenia na siłce bo chcę wzmocnić nogi do pływania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4087
widzialem jak cwiczy Jan Torpeda to na nogi robil wykroki z sztanga na barkach

zreszta tutaj masz filmik



Zmieniony przez - czimay w dniu 2009-02-21 13:08:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 146
a lepiej plywac caly czas z wiosełkami czy wiosełka zakladac pod koniec?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
Nogi najlepiej do płwania ćwiczyć w wodzie. Woda to specyficzne środowisko. Poza nią można jedynie trening uzupełniać ale jeśli chcesz konkretnie pod pływanie to w wodzie nogi wzmocnić musisz

W wiosełkach cały czas się nie pływa, bo później możesz wręcz odwrotny efekt od amierzonego uzyskać jak już je zdejmniesz. Wszystko z umiarem bez przesady

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4087
pamietaj by miec je proste w kolanach a nie uginac :) wtedy plyniesz jak torpeda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27
Chodzi mi dokładniej o ćwiczenia na siłce, które pozwoliły by mi uzupełnić te na basenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 146
to jak plywac? raz cala godzine w wiosełkach a na drugi raz bez czy polowe czasu bez a potem z wiosełkami?

i czy sa jakies negatywne skutki? chodzi mi czy nie popsuje sobie techniki przez plywanie w nich, chcialem dodac ze to sa moje pierwsze wiosełka i jest to rozmiar L
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przesunięcie wiązań.

Następny temat

Skakanka co i jak?? :D

WHEY premium