SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

po zgrabną sylwetkę - zmagania matken

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8541

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 357


Miska na dziś.

Generalnie mam duży problem z wyrobieniem węglowodanów. Z białkiem też nie jest najłatwiej, ale węgle, to już porażka Jem tylko ryż brązowy i płatki owsiane. Czasem się ratuję owocem (jak dziś), albo suszonymi daktylami, które są oczywiście nie bardzo wskazane, z tego co się orientuję.
Kończę 10-ty tydzień bez glutenu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Ło kurde pierwsza, która mam kłopot z dobiciem węglizwykle węgli byśmy chciały więcej niż możemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wyglada ok ta dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 357
rallygunia, a skąd te węgle bierzesz?

Wczoraj rozłożyłam się na podłodze, w celu ćwiczenia. No pajacyki, spoko, przyci ąganie nogi do pachy też, ale zarzucenie nóg za plecy Jak mi się wreszcie udało, to nie byłam w stanie nic więcej zrobić, wyprostować, to już w ogóle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
i dobrze rozciagaj sie przyciagaj tez kolana do klatki lezac na plecach tak powoli(kolano idzie w kierunki pachy pieta krocza, tak ukosem sie tzyma noge), po jakimś czasie bedziesz coraz bardziej rozciaganieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
kurcze węgle to to co ja kocham najbardziej makarony, ryż, owoce, strączki, mi jest bardzo łatwo węgle dobić....ale ja nie chcę przytyć i odstawiłam ryże i makarony i obstawiam owoce....jak nei jem makaronu to mnie mniej kusi, a jak już zacznę to mogłabym wpierdzielić więcej niż plan przewiduje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 357
kolano idzie w kierunki pachy pieta krocza, tak ukosem sie tzyma noge
No właśnie tak robiłam Z treningu medycznego.

rallygunia, no makaron, to raczej odpada, bo z glutenem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
a widzisz nie ogarnęłam ale to tak czy siak wciągnąć 100 g ryżu na raz to dla mnie nic i do tego placuszki owsiane rano i już norma przekroczona u mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 753 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8894
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 357
Oczywiście, strączki jadam. Mam tylko tę właściwość, że zapominam namoczyć Dzisiaj namoczę, to jutro będą
Tak samo z goframi owsianymi. Nie zjadłam na śniadanie, bo płatków nie namoczyłam i zaraz idę zalać wodą, bo i na podwieczorek nie zjem .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w diecie

Następny temat

faith works miracles

WHEY premium