SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

po zgrabną sylwetkę - zmagania matken

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 357
shrimp2 dzięki, wiem o edycji. Posty pisałam w różnych strefach czasowych, dlatego nie edytowałam Jeśli tu jest taki zwyczaj, to mogę edytować, nie ma sprawy. Różnie to wygląda na różnych forach.

Edit: Chciałam dodać trening, jaki dostałam na siłowni. Posiłkuję się atlasem ćwiczeń.
Wszystko robię na maszynach.

Rozgrzewka, 20 minut aerobów na maszynach. Zwykle 10 na maszynie eliptycznej, 10 na wiosłach.
1. Rozpiętki na maszynie siedząc
2. Wyciskanie w leżeniu na ławce poziomej
3. PRZNOSZENIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ
4. ŚCIĄGANIE KOLAN W SIADZIE
5. odwodzenie kolan w siadzie
6. PRZYWODZENIE nogi DO WEWNĄTRZ
7. ODWODZENIE nogi NA ZEWNĄTRZ
8. ODWODZENIE NOGI W TYŁ
9. i ćwiczenie odwrotne, znaczy pcham nogą
ćwiczenia od 6 do 9 na tej samej maszynie
10. brzuszki na ławeczce skośnej, takiej krótkiej (mały zakres ruchu, jeśli ktoś wie, o co mi chodzi )
11. UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ NA „MODLITEWNIKU”
12. nie umiem znaleźć, ale ściąganie linki wyciągu górnego, na stojąco, nachwytem, uchwyt ten prosty, krótki, podobno na triceps to, czy coś...
13. ŚCIĄGANIE DRĄŻKA/RĄCZKI WYCIĄGU GÓRNEGO W SIADZIE SZEROKIM UCHWYTEM (NACHWYT) do tyłu, znaczy za kark.

Wszystko 2x 15-20

Po tym 30 minut aerobów.

Edit2: Na samym końcu zawisam na chwilę na drabinkach.

Zmieniony przez - matken w dniu 2011-09-26 09:29:08

Zmieniony przez - matken w dniu 2011-09-26 09:30:18

No i kolejny raz edytuję, bo wróciłam z treningu.

Generalnie pan, jest na mnie obrażony chyba Odradza mi treningi z internetu. Nie chciało mi się tłumaczyć, że zwalniam dla popracowania nad kręgosłupem. Wychodząc podziękowałam za troskę Dziwi mnie to, że podważa zasadność treningu zupełnie go nie znając. Zdziwiony był, że do rehabilitanta poszłam Zapytał, czy mnie bardziej boli, że się wybrałam. Nie boli non stop od 3 lat Generalnie, to się czuję olana na całej linii, bo mówiłam o tym, że mnie boli itd. Zdaje się, że nie było słychać, co dziwne, bo głosik, to ja mam donośny
Ponieważ nie było odpowiedzi, to zrobiłam jak umiałam.
Zaczynam od rozciągania HAM i HIM, ćwiczenia od rehabilitanta (w leżeniu na plecach, jedna noga wyprostowana, druga zgięta pod kątem 90 stopni, dłonie pod kolanem, dla stabilizacji, prostowanie nogi,10 razy z palcami neutralnymi, 10 razy z zadartymi, to samo z drugą nogą; wykrok, nogi ugięte w kolanach, tułów w linii prostej, pionowo, napinać mięsień pośladka w nodze zakrocznej, utrzymać 10sek, 10 powtórzeń na nogę).
10 minut wiosła.


Dołożyłam jeszcze przysiad sumo (chyba tak się to nazywa), rozciąganie przez daleki wykrok i po 50 pajacyków na stronę.

Trening na dzień 1:
1. shoulders mobilisation.
2. ściąganie drążka górnego do klatki szeroko 3x12-15
3. ściąganie drążka górnego z uchwytem V 4x 8-10
4a. wiosłowanie sztangielką w podporze 4x 6-8
4b. przyciąganie wyciągu dolnego ze sznurem, ręce na boki 4 x 8-10


Po treningu 30 minut aerobów, po 10 na dwóch rodzajach rowerków, i 10 minut na eliptycznej. Później zwisanie z drabinki i rozciąganie, czyli siad na piętach, ręce do przodu, głębokie wykroki, ćwiczenia od rehabilitanta, po 50 pajacyków na stronę. Więcej grzechów nie pamiętam

Zrobiłam jak umiałam, albo jak nie umiałam Nikt mi nie odpowiedział, trudno Pomerdało mi się tylko z ilością powtórzeń i za mało zrobiłam, ale myślę, że jak na pierwszy raz po tygodniowej przerwie, to wystarczy

Zmieniony przez - matken w dniu 2011-09-26 12:41:33

Zmieniony przez - matken w dniu 2011-09-26 12:46:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Hej ho

wg mnie jak wpisujesz w odstępach czasowych to lepiej jak nie edytujesz, bo wtedy przynajmniej powiadomki wysylaa tak można coś przegapić

super, że byłaś u rehabilitanta i że cię otaśmował

ten trener z siłki to ..... ah... brak słów...boli od 3 lat to najwyższa pora już była...

dobrze że zwolniłaś, z tym nie można przesadzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 357
rallygunia, dzięki za poparcie. Martwię się tylko, że mogłam źle ćwiczyć. Starałam się wyszukać te ćwiczenia w atlasie, na ile się dało, ale tego sznura od dołu jakoś nie widziałam. No i nie wiem co z ciężarami, czy nie brałam za małych. Ilości, to mi się pokiełbasiły dokumentnie

Edit: Mam pytanie, czy jutro iść na siłkę i 60 minut aerobów? Zwykle tak robię. Staram się każde 10 minut na innej maszynie. Dołożyć rozciąganie przed i po?

Zmieniony przez - matken w dniu 2011-09-26 14:22:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Szczerze mówiąc nei wiem jak wygląda ze sznurem to ćwiczenie

Ciężary to luz musisz wyczuć ile możesz spokojnie z czasem ogarniesz od czego zaczynać a z ilościami to weź sobie zeszycik mnie też się meisza wszystko, dlatego zapisuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 357
He, he rallygunia kartkę miałam, a i tak zapomniałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
pozostaje lecytynka

Zmieniony przez - rallygunia w dniu 2011-09-26 14:27:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 357
Albo lecytynka, albo

Popatrzyłam na kartkę, siadłam i zrobiłam jak zwykle 2 serie po 20
Z innymi też tak było, że totalna skleroza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
a to nie jest przypadkiem PZM? (Pieluszkowe Zapalenie Mózgu)

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 357
rzabba, jeśli o mojego syna Ci chodzi, to bez pieluszek biega, tylko przebieram i piorę non stop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
moje już od kilku lat bez pieluszek a ja dalej mam problemy z pamięcią i koncentracją

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w diecie

Następny temat

faith works miracles

WHEY premium