SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

po zgrabną sylwetkę - zmagania matken

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8528

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
zapytaj w spamie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 357
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
takHubert i Obli są więc myślę, że pomogą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 357
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
combo wycisk młotkowy / rozpiętka 3x 10-12

leżysz na ławce, wyciskasz hantle i nie wracasz hantlami w dół tylko robisz rozpiętkę. dopiero jak zrobisz rozpietkę wracasz w dól. to było jedno powtórzenie

miłego treningu

o chwycie młotkowym/neutralnym poczytaj

miskę wpisuj codziennie, tą grzeszną tez, na tym to polega

Zmieniony przez - agak w dniu 2011-09-28 13:58:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 357
agak, grzesznej nie wpiszę, bo w wykazie nie ma bezów i nie wiem ile ich konkretnie było

Dzisiaj mi trening wcale nie szedł, brzuszków na piłce nie zrobiłam, bo mi się poj@#%ło wszystko. Poza tym bardzo się spieszyłam i walczyłam z 25 milionami myśli, żeby zejść z eliptycznej przed upływem 30 minut. Wygrałam Dzięki za radę dotyczącą niezmieniania aerobów, dzisiaj czuję, że poćwiczyłam.

Z hantlami wieelki problem. Wzięłam za dużo i później nie byłam w stanie dokończyć Ewentualne szczegóły wieczorem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 357


Micha dziś.

Wczoraj na siłowni pan się do mnie rzucił z kartką i długopisem, żeby mi uzmysłowić, że jak ja po rozgrzewce się rozciągam (a ostatnio stwierdził, że to pierdoooły), to mi spada tętno i nie chudnę!!! No to ja mówię, że teraz, to ja chcę o kręgosłup zadbać i nie szkodzi, że nie spalam tłuszczu. Niestety dla pana to niepojęte, bo tracę czas, a mogłabym już chuść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
A ktoś go pytał o zdanie? Niech spada na drzewo

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 357
No ja pytałam może na początku

Potraktuję to jako kolejny trening... asertywności tym razem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 357


Micha...

Nie ma posiłku o 18.30, bo idziemy na imprezę. Pojęcia nie mam co zjem i czy generalnie będzie coś nadającego się do jedzenia Planuję zabrać trochę orzechów albo migdałów, żeby nie paść z głodu Picie odpada, bo pewnie będę kierowcą.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w diecie

Następny temat

faith works miracles

WHEY premium