SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

platki owsiane + ..?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3566

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1139
no wlasnie z czym zjesc ten wynalazek?
-z mlekiem odpada (sraczka)
-z woda nie wchodzi mi wogole
-kiedys robilem placek jajka + owsianka ale ten placek cos mi nie wyszedl i placka nie przypominal pewnie zle go zrobilem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2845
a jak wy gotujecie płatki owsiane, ale tak normalnie jak przystało z mlekiem i samymi płatkami w roli głównej bo ja to wrzucam płatki zalewam 2 szklanki wody i się gotują a potem dolewam 2 szklanki mleka chwile się gotuje i koniec jem ;P to dobrze robie ? ile powinno byc gramów tych płatków ? ;] jak je zważyć... wogule co o tym myślicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11141
kefir?

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1977 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27200
jak mleko nie to moze jogurt naturalny,kefir,maslanka? albo do tych z woda dodaj cos jeszcze np. bakalie czy cynamon-zmieni sie smaczek a placki z owsianymi wychodza dobre.Moze cos nie tak zrobiles?

www.pajacyk.pl
-----------------------------



----------------------------

...
Napisał(a)
Usunięty przez ziper69 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
haha1235 jeszcze raz i BAN poleci za takie frajerskie wypowiedzi



do autora

jogurt naturaly Danone będzie dobry

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
haha1235 - ale dowcipniś bardzo zabawny ha-ha-ha...

ja robiłem taki placek: płatki owsiane, mąka kukurydziana, jajko, troche mleka, łyżka oliwy i konsystencja taka jak ciasto do naleśników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
a jak i to nie podejdzie tobie to pozostaje zmienić owsianke na jajecznice z razowym

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Usunięty przez ziper69 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
albo postaraj sie zrobic porzadnie ten placek

pamietam moja pierwsza diete CKD, wytrzymalem pare dni bo posilki byly niejadalne i sie prawie pozygalem, ale zamiast odpuscic te diete, zaczalem kombinowac, poza tym owsianka + mleko sraczka ? moze miales przeterminowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 487 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43251
Ja już ze 3 m-ce jem rano następująco:
płatki owsiane zalewam na noc zimną wodą, rano dodaję do tego rodzynki, słonecznik, kilka kawałków suszonego ananasa i łyżeczkę masła orzechowego. Do tego jakieś białeczko. Bardzo mi to smakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1139
powiedzcie mi szanowni forumowicze jaki jest dokladny przepis na ten placek z owsianki i jajek bo ja zmieszalem te dwa produkt na oko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA - Jaka polecacie dla mnie

Następny temat

Tania odżywcza dieta - sami zobaczcie

WHEY premium