SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIETA - Jaka polecacie dla mnie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2205

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3517
Witam
Jakos od wrzesnia mam zamiar ruszyc z nowa dieta. Ostatnio moja dieta byla na redukcje. Zzucilem okolo 15kg. Chodze na silownie 4x w tyg. Zalezy mi teraz na samym pryroscie masy miesniowej. Do tej diety mam zamiar kupic sobie jekies suple, ale jeszcze nie wiem dokladnie jakie... Zapytam o nie w dziale z odzywkami.
Czytalem juz kilka poradnikow na temat ukladania diety, min. Tyki ale chcialbym jeszcze zasiegnac waszej opini.
Jaka diete mi proponujecie. Np. napiszcie ile bialka/ww/t itp.

pzdr.

Ciezar nie jest celem... lecz srodekim do celu.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po pierwsze, jesli masz jakies podstawowe pytania to www.sfd.pl/search.asp

po drugie ja osobiscie nie uwazam, azeby bylo konieczne przyporzadkowanie sie do jakiejs grupy, po prostu ostroznie z kaloriami

po trzecie jezeli zrzuciles 15 kg to mniemam, ze masz problemy z tluszczem i nadwaga, wiec na pewno blizej ci do endo niz do ekto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po takim zrzuceniu wagi najlepiej pojedz z 2-4 tygodnie na diecie bilans 0 kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Pojedz troche bilans na zero zeby metabolizm wrocil do normy pozneij dieta +500kcl Bialko 1.8-2.2g na kg masy ciala Wegle 4-6g tluszcze reszta ok 1-1,5A suple to tlyko uzupelnienie diety wiec jak nie bedziesz mial mozliwosci zrobienia posilku no to gainiera albo bulka a jak masz odpowiedni staz to mzoe pomysl o Creatynce z dextroza:) Pozdrawiam

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
ja bym nie wchodził od razu na +500, zwiększaj stopniowo i obserwuj organizm
jak wejdziesz od razu na taki skok możesz sie łatwo zalać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3517
Ale ja juz mialem przerwe prawie 2 miewsiace od tej diety na redukcje. Jakos tydzien przed wakacjami ja odstawielm. Potem jadlem zdrowo tak aby ta wage utrzymac . Po odstawieniu tej diety przytylem okolo kilograma i ta waga mi juz zostala.
Gora-forte: A te 500 kcal mam doliczyc do mojego dziennego zapotrezbowania? czy jak?
I co masz na mysli piszac: "jak nie bedziesz mial mozliwosci zrobienia posilku no to gainiera albo bulka"?

Co do stazu to mam odpowieni. Cwicze juz ponad 2 lata.

Ciezar nie jest celem... lecz srodekim do celu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do zapotrzebowania, ale j.w. dodawaj stopniowo, zeby sie nie otluscic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3517
No ale jezeli dodam te 300-500kcla to nie zaczne znowu tyc?. Mi tylko zalezy na samej masie miesniowej.

Ciezar nie jest celem... lecz srodekim do celu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no a jak chcesz inaczej zbudowac miesnie, nie majac nadwyzki? troche zastanawia ten staz 2 lata, to jak ty jadles, ze miales wyniki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3517
Tzn. jakie wyniki? Jezeli chodzi o redukcje to poprostu mialem diete + silownie, bieganie.

Ciezar nie jest celem... lecz srodekim do celu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ale 2 lata chyba nie miales redukcji

pytam jak sie odzywiales i jak robiles mase przez 2 lata stazu na silowni, bo wygladasz na zaskoczonego czyms takim jak dodatni bilans kaloryczny i zaznaczasz, ze chcesz robic 'tylko' mase miesniowa

Zmieniony przez - michal_bas w dniu 2006-08-29 00:18:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3517
No przez te 2 lata nie stosowalem zadniej diety. Poprostu chodzilem na silownie. Mialem nadwage i jakies kilak miesiecy temu postanowilem zzucic zbedna kg i wtedy zaczalem stosowac diete. Jak przeczytalem o tym dodatnim bilanise co pisaliscie to sie troche przstraszylem, bo ostatnie miesiace jechalem na ujemnym.

Ciezar nie jest celem... lecz srodekim do celu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

D I E T A DO O C E N Y

Następny temat

platki owsiane + ..?

WHEY premium