SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plan do oceny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
jeżeli chcesz zacząć ćwiczyć FBW to może zapoznaj się z postem podwieszonym... ;)

Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7844
Poćwicz 6 miechów na moim fbw potem sie przeżuć na splita. Split jets dobry dla troche bardziej zaawanswoanych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 250 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2071
Dzisiaj pierwszy raz robiłem martwy ciąg, aż żałuję że wcześniej tego nie robiłem, sam nie wiem dlaczego. Ale zastanawiam się czy nie zadużo powtórzeń zrobiłem: 3x 14/12/10 (14/40kg, 12 i 10/50kg) powinienem zmiejszyć liczbę powtórzeń do np. 10/8/6 ale z większymi ciężarami czy zostawić tak jak robiłem?

pozdrawiam

od pon. jadę FBW i dam znać ja mi idzie ;)

..::Siła płynie z krwią, duma razem z nią::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
wiesz... ja preferuje 12,10,8 :) powtórzenia miedzy 12-6 są takim przedizałem "na mase" :)

Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 411 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13529
Rob więcej powt w MC z mniejszym ciezarem, przynajmniej przez jakiś czas.

"Went the distance now I'm not gonna stop"

http://www.sfd.pl/Nabijamy_kasę_v5_!!!!!-t449049-s35.html 
-dolącz się, nie każdy może sobie pozwolić na 6 posiłków dziennie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Dokładnie.

Najpierw technika.

Początkowy okres jest niebywale istotny.

To teraz kształtują się bowiem nawyki, które będą tkwiły w Twojej głowie na długo.

Jeśli zaczniesz od błędów - potem będziesz je tylko pogłębiać i trening zamiast radości przyniesie kontuzje.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 250 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2071
ok, dziękuję, w takim razię zostanę przy 14/12/10. Technicznie robie raczej dobrze bo instruktor nie zwrócił mi uwagi ale i tak przez jakiś czas jeszczę tak pojadę.

pozdrawiam

..::Siła płynie z krwią, duma razem z nią::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7844
Więc tak przyjemny:
- jeśli chodzi ci o tanią odżywkę na masę to dobry będzie olimp gain bolic 6000 kup odrazu 4kg bo wtedy dostaniesz 1kg gratis:)

-jeśli chodzi o te A i B to jak masz dni treningowe to stosujesz je zamiennie czyli, np
wtorek: A
czwartek: B
sobota:a
wtorek: b itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 250 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2071
Ok rozumiem, dzieki. Qkamil wcześniej pisałeś że masz jakąś dietę która była by dla mnie odpowiednia, dasz mi ją? zależy mi na diecie ale sam nie dam rady jej ułożyć.

z góry dziękuje
pozdrawiam

..::Siła płynie z krwią, duma razem z nią::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
to do działu odżywianie ;) tam spece poradza... ;) zresztą masz posty podwieszone... :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan do sprawdzenia (domowa silka)

Następny temat

masa

WHEY premium