SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plan cwiczen fbw do oceny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7874

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
tak chodzi mi o progresje a czy moge stosować glukozamine,witaminy, kwasy tłuszczowe omega 3-6-9 i kreatyne razem czy to będzie trochę za dużo wszystkiego z góry uprzedzam ze wiem że jestem za młody na kreatyne ale chcem zobaczyc jak działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
anubis a czy te wszystkie cwiczenia i dieta nie przeszkodzi mi w trenowaniu piłki nożnej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Bez odpowiedniego odżywiania się zawiedziesz na kreatynie, z omega 369 zrezygnuj, lepiej same O3, glukozamina jak masz problemy ze stawami, nie obawiaj się nie zrobisz z siebie koksa w ciągu roku, więc nie stracisz nic na szybkości czy dynamice w piłkę.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2682
15lat i MC, daj sobie spokoj. Znam Twoje ambicje i napewno bedziesz chcial dokladac ciezarow:D Latwo sobie zrobic krzywde. Lepiej prostowanie tulowia na atlasie, bez obciazenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
anubis co jest lepsze oliwa z oliwek czy olej lniany olej lniany jest gorszy w smaku ale co lepsze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
https://www.sfd.pl/oliwa_z_oliwek_vs.olej_lniany-t316044.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
a oliwe z oliwek tez mozna z kieliszka pic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Z czego chcesz, z kieliszka, z łyżki z gwinta, ja obecnie piję z gwinta bo mi się nie chce potem myć kieliszka, mozesz ryż, makaron, czy ziemniaki też polać.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening

Następny temat

Dobry plan ??? Na co on jest na masę, siłę czy rzeźbę

WHEY premium