SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwszy suplement

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1926

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam wszystkich, na silowni na powaznie trenuje od roku(wczesniej pare miesiecy takiej zabawy :D)bez zadnych suplementow itp. i mam pytanie co (czy?) powinienem zaczac brac? jaka odzywka dla kogos takiego jak ja bylaby najlepsza (chodzi mi o przyrost masy miesnowej i sily, te drugie mniej wazne :D)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
bialko musisz jesc i po treningu (jakis 40 minut) i przed snem.
idz jeszcze raz przeczytac podwieszone posty w odzywianiu bo mam wrazenie ze wogole ich nie czytales...

Pozdrawiam
vegas

Zmieniony przez - v3gas w dniu 2003-08-16 16:00:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2097 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 69594
a czy powaznie podchodzi do dietetyki. bo jezeli nie to nie ma co kupowac suplemetu.

" Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę. Przestrzegając tych zasad będziesz panem samego siebie. Uczynią Cię silnym, napełnią nadzieją, wskażą Ci drogę ku wielkości ". JOE WEIDER TRENER MISTRZÓW OD 1936R.

Cytat roku by pio091: Ja mam 16 lat jestem w czasie cyklu metka jest cool ale musisz ją codziennie wypocić (zmniejsza skutki uboczne)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1895
Kup sobie odżywkę wysokobiałkową, bo najprawdopodobniej z diety nie masz odpowiedniej ilości białka, a to podstawa wzrostu mięśni. Suplementy to tylko dodatek pomgający organizmowi ale białka nie zastąpią. Pojesz trochę, poćwiczysz, przyjdzie czas na suple.

---Pozdrawiam---

---Pozdrawiam---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13850
kup sobie kreatynke białko i glutaminke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jesli chodzi o odzywianie to nie mam specjalnej diety, co prawda ograniczam slodycze, duza uwage skupiam na posilki przed i po treningu, ale nie poza tym. Jeden z was mowil o bialku drugi o kreatynie, co wybrac?dodam, ze poki co moge kupic tylko 1 z tych rzeczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
narazie to pomysl o diecie. idz do dzialu odzywianie i przeczytaj podwieszone posty.

Pozdrawiam
vegas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czytalem wiekszosc z tych postow i raczej sie do nich stosuje, lecz nie calkowicie( o tym co zjem na obiad nie decyduje :D)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2802 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16632
To wylicz sobie m/w ile białka dostarczasz z posiłków i jeśli jest ok to zapodaj jakiegoś gainerka jeśli nie to białeczko i bedzie ok

Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/

Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm a co myslisz o kreatynie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2802 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16632
Hmmm myślę że z kreatyną możesz jeszcze troszkę poczekać

Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/

Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
Jeśli zaczynasz swoja przygodę z suplami zacznij wyłącznie od białka i gainwera jako uzupełnienie diety z białek cena jakośc Ovopol, Hitec 90 i nowe Olimpy



Hosse

Hosse

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co do lepszego wchłaniania kreatyny??

Następny temat

DIBENCOZIDE MAGNUM

WHEY premium