SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PIERWSZY SUPLEMENT !!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1379

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 410
witam . do tej pory staralem sie polepszac moj sposob odzywiania .

teraz mysle ze czas pomyslec o jakims syplemencie

co sadzicie o tym suplemencie lub o suplementach z tego typu ?

http://www.sfd.pl/GHS_-_Growth_Hormone_Stimulant-t416924.html

nawet jesli nie jest dobry na pierwszy suplement prosilbym o pare slow na jego temat .

no ale jesli na pierwszy sie nie nadaje , lub ogolnie jako suplement nie jest wart kupna prosze o podanie jakiegos innego supla ( nie mam na mysli gainera i innych takich typowych uzupelniaczy diety )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 474 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5524
nie ma skutecznych stymulatoow hormonu wzrostu.. ak samo jak i testosteronu:D .. wszystko pic na wode fotomontaż .. takie moje zdanie.. ;)

jak miales problem z dieta..to moze uzupelnij braki jakims bialkiem/gainierem.. zapodaj kreatyne... czy cos takiego.. a stymulatory... niedzialajace w dodatku.. :P odstaw ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 410
no wlasnie z odzywianiem problem jest najmniejszy . chodzi mi o jakis typowo anaboliczny suplement ( nie wiem czy dobrze to opisuje ) , ale nie kreatyne tylko cos moze bardziej lajtowego . jest takie cos ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 474 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5524
anaboliczna jest kreatyna.. mono ..jablczany etc ..sa rozne jej odmiany ...

a tak to pozostaje dopiescic dietke.. nie przychodzi mi nic do glowy ... mozesz cos na pompe zapodac.. np aakg .. czy cos... ale to tylko /az pompa ;) :P .... plus odpowiendi trening oczywiscie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
coz nie wiem czy wieksza pompa bedzie miala wyrazne przelozenie , czyli nie wiem czy po prostu nie przeplace :) . no chyba ze sie myle i mi to objasnisz ( wielkosc znaczenia supli zwiekszajacych pompe bez dodatkow wlasnie w postaci kreatynu )
coz pozostaje mi jeszcze chwile chyba poczekac na kreatyne , bo narazie bez niej moze cos sie wywalczy jeszcze .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Storm + spalacz VPX REDLINE, prosba o pomoc od kumatych

Następny temat

Zen szen

BF