SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwszy jakikolwiek cykl ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1341

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6835
elo, co najlepsze na 1 cykl(powtarzam, pierwszy jakikolwiek cykl:) ?

1. 2 puchy Xp
2. Xp + Xp energized
3. Xp + CP

a moze jeszcze cos innego ? niektorzy pisza ze na pierwszy cykl najlepsze jest mono, inni znow twierdza ze to glupota i mozna zaczynac od stackow kreatynowych... to w koncu jak z tym jest ?? thx za info
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1163 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10852
każdy uważa inaczej. Jak masz kase to mozesz olać mono. Ja bym wziął XP Energized + XP.

pozdro.

http://www.sfd.pl/temat273556/ --> lipcowe Total Rebuild (mój test supli)PODSUMOWANIE OD STRONY 8.
http://www.pajacyk.pl/index_banery.php3  szybciej i łatwiej:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 645 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17514
zdecydowanie zacznij od mono, dlaczego? staki są o wile silniejsze od mono i kiedy mono na ciebie już będzie słabo działało weż lepszą formę kretki, później stack, po co wydawać kasę skoro możesz mieć super efekty bardzo tanio. na stakach masz lepszy komfort ćwiczeń a to ile ci przybedzie i czy tą masę utrzymasz zależy od diety treningu i od twojego ogólnego podejcisia do kulturystyki.

łazisz cały dzień wór poci się
wystarczy jeno roz podropać po nim się
a ci rence dupią cały dzień - nigdy nie drop się po aerobach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Ja też zaczałbym od mono, zawsze do stacków dojdziesz.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6835
narazie mono wygrywa:P czekam na dalsze odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6835
sami widzicie ze opinie sa podzielone :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23921
Ja obecnie jestem na mono i jestem bardzo zadowolony lecz gdybym nie kupil go wczesniej prawdopodobnie cykl bym zrobil na czyms innym... wiec jak masz kase to bierz to na co wystarczy $$ jesli z funduszami gorzej to wez mono... lecz pamietaj dieta...
pozdr.

www.pajacyk.pl - kliknij to nic nie kosztuje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1167 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40239
Ja też jestem za mono.Na początku to i mono jest dobre a jak przestanie działać to wal stacki.

Jedna chwila może zmienić twoje życie.
Śpiewa z nami cały kraj, je**ć, ja**ć ITI!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 645 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17514
jeśli weżmiesz na początku staki to myślisz że twoja siła i waga wzrośnie 2 albo trzy razy tyle co mono, guzik prawda. ja juz zrobiłem kilka cykli na mono i parę na stakach a teraz znów jem mono i jestem bbardzo zadowolony. mówią że mono zalewa no i co z tego i tak większość tej wody zejdzie więc tym się nie prejmuj i kup dobre mono np. ultimate , kaizen, multipower, universal

łazisz cały dzień wór poci się
wystarczy jeno roz podropać po nim się
a ci rence dupią cały dzień - nigdy nie drop się po aerobach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17354
ja jestem za mono. Najlepiej w proszku i do tego tauryna lub dextroza.
sam tak zaczynalem

Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6835
thx za odpowiedzi :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o porade

Następny temat

FIRMY?

WHEY premium