SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pepsi jako odrdzewiacz

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 653 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23067
potrzebuje odrdzewić stare obciązenie, slyszalem ze pepsi nadaje sie do takich rzeczy, prawda to, stosował ktoś może?
i czy to ma byc pepsi czy cocacola? czy bez róznicy?

Zmieniony przez - Maggot515 w dniu 2013-05-21 18:29:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6280 Napisanych postów 76094 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755151
Napoje gazowane są nieodłącznym elementem diety sporej części osób. Nie ulega też wątpliwości, że cukier w nich zawarty oraz różne inne dodatki, jak kwas fosforowy nie wpływają pozytywnie na nasze zdrowie oraz sylwetkę. O ile w przypadku tego drugiego, możemy wybierać napoje zero, bez cukru, na bazie słodzików, o tyle inne składniki niestety nie wpływają dobrze na nasze zdrowie. Z tego też względu warto mieć na uwadze to, aby z umiarem je spożywać, gdy mamy taką ochotę. Bazować z kolei warto na wodzie wysokozmineralizowanej, która jest dobrym źródłem wapnia i magnezu.

Odnośnie do napojów gazowanych zero, warto poczytać więcej w tym oto artykule:

https://www.sfd.pl/art/Dietetyka_i_zdrowe_odżywianie/Jaki_napój_bez_cukru_wybrać_-a665.html
https://www.sfd.pl/art/Dietetyka_i_zdrowe_odżywianie/Napoje_zero__tanie_czy_drogie_Które_wybrać_-a729.html

Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, ale popularny napój, jakim jest Cola, bardzo dobrze sprawdza się w sytuacji, gdy chcemy pozbyć się rdzy z danego elementu. Wystarczy wrzucić dany element do pojemnika z Colą. Czas zależny jest od wielkości elementu. Z reguły wystarczy około 24 godziny. Po wyjęciu elementu należy go dokładnie obmyć i wytrzeć.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 360 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3970
Najtańsza cola na rynku i działa jak złoto :D Hop Cola :D
1

Ból Przechodzi, Ale Duma Zostaje!!

http://www.sfd.pl/Go_Hard...Or_Go_Home_...._pumba124-t945664.html Dziennik Pumbusia Nowe Filmy Strona 14...

The Pain You Feel Today Will Be The Strength You Fell Tomorrow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 365 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4773
Kiedyś znalazłem część granatu w Sanie, kilka godzin w pepsi i miodzio :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Nie próbowałem nigdy ale podobno z zapieczonymi śrubami daje radę najwyżej stracisz 4 zeta. Mozesz troszkę też szczotką drucianą przeczyścić czy papierem ściernym.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
jak koledzy wyżej
Właściwie to też nie próbowałem, ale słyszałem, że daje rade konkretnie więc spróbuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 653 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23067
a chłopaki co stosowali jak to działa? to zżera normalnie tą rdze czy jak? czytałem o tych zapieczonych śrubach, znowu inni piszą że to g**** daje, tutaj przy obciązeniu nie ma takiego problemu i faktycznie mozna to zwyczajnie szczotką przejechać, ale jestem ciekaw jak cola działa. nie było akurat oryginalnej w sklepie a czytałem ze tylko oryginalna działa, wrzuciłem to w wode gazowaną i zasypałem kwaskiem cytrynowym, torytycznie też powinno coś pomóc, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Zmieniony przez - Maggot515 w dniu 2013-05-21 21:01:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Jak są to płaskie talerze (toczone itp.) to ja bym proponował tarczą ścierną, elegancko do czystego metalu w chwile wyczyścisz, jak oryginały to szczotka druciana na wiertarkę
Ale co do tematu to też słyszałem o śrubach ale nie stosowałem, kiedyś nawet w TV pokazywali jak typ na karoserię samochodu polał to to tak jak gdyby rozmiękczyło / utleniło tą korozję, później tarł to folią aluminiową by oczyścić, ale nadal pozostało zardzewiałe (w sensie ze takie brudne, jak to rdza) tak że jak chcesz je doczyścić do połysku samym myciem w coli to raczej nie, ale próbuj co Ci szkodzi

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 552 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17195
Wpisz sobie w youtube "rust removal" albo "coca cola rust", zobaczysz jak to działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 365 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4773
Wiadomo że sama cola chromu z tego nie zrobi, wymaga to później jeszcze troche jakiejś pracy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 136 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1254
Jak mi się rury w łazience przytkały to cola przeżarła. Kret był niepotrzebny Więc myślę, że z odrdzewieniem nie będzie problemu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy opłaca się?

Następny temat

czy to dobrze ?

WHEY premium