SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy to dobrze ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2365

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14269
do tej pory robiłem tak ?
1. wiosłowanie sztangą podchwytem
2. podciąganie sztangi wzdłuż tułowia
3. ściąganie drążka do klatki
4. wiosłowanie hantlą +
podciąganie się na drążku do klatki i karku, podciągnie się podchwytem .
czy coś jeszcze dodać czy za mało ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 548 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5353
zależy ile serii, mc brakuję

nic nie motywuję nas tak jak ludzie którzy w nas nie wierzą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14269
zazwyczaj robię po 9 serii w ćwiczeniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27695
j/w martwy ciąg mógłby się przydać.
9 serii po ile powtórzeń?

yyy... coś tam.. :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 548 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5353
9 serii?! i jeszcze powiedz że 2 razy w tyg taki trening pleców

nic nie motywuję nas tak jak ludzie którzy w nas nie wierzą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14269
tak 2 razy w tyg ale nie na ogromnych ciężarach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14269
robię na mniejszych ciężarach lecz też mam treningi mniej serii ale więcej ciężaru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14269
gwiazda17 dzięki że pomogłeś mi z równoległobocznym i czworobocznym (dolną częścią) zaleciłeś podchwyt w pociąganiu i czułem te mięśnie dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14269
sorki że pisze tyle ale nie moge edytować odpowiedzi a robie tak jeden tydzien na mniejszych ciężarach a drugi na większych np. robię wiosłowanie sztangą podchwytem 30 kg to wtedy robię 9 serii i czasami bawię się w piramidy z ciężarami nisko, wysoko, wysoko, nisko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27695
Pytanie było ile powtórzeń w tych 9 seriach.
A problem z edytowaniem lepiej zgłoś do administracji, bo się któryś z Modów nie pokapuje i bana wyłapiesz

yyy... coś tam.. :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 548 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5353
ciekawe ile jeszcze tych pow robisz w jednej serii j/w pytał gandziamen pewnie około 10 i 2 razy w tyg to za dużo według mnie... ja bym zredukował o jakieś ćwiczenie no i mniej serii nie 9

nic nie motywuję nas tak jak ludzie którzy w nas nie wierzą

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pepsi jako odrdzewiacz

Następny temat

Czy moglibyście ocenić moją historię?

WHEY premium