SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja Redukcja proszę o pomoc czy dobrze to robie :)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4476

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134
Witam wszystkich mam 26 lat . Na siłownie chodzę około 4 lata z przerwami . Podczas nauki przerwałem i doprowadziłem się trochę do nieładu waga 96 kg 188 cm wzrostu. Wziąłem się za siebie na początku pół roku na sucho później kupiłem jakieś suple , Kreatynę Jabczan , białko Isolit 100 whey , witaminy, hmb, thermo speed estrem , zszedłem na 93 kg , później białko i kreatyna zaczęła działać i przy standard ćwiczeniach czyli klatka tric, barki kaptury, plecy bic, bez nóg , 4 serie / 12/10/8/6 wskoczyłem na 103 kg. I nagle sobie uświadomiłem ze nie potrzebuje takiej masy :) postanowiłem że wskoczę na redukcje. Czytałem artykuły na internecie i postanowiłem na diete niskoeglowodanową- wysoko białkową .

Dieta:
po przebudzeniu 3 tbl Scorch/ amonokwasy Remendy
I- Rano pierwszy posiłek około 6:45 - Omlet ze szpinakiem(tuńczykiem na zmianę) otręby, 3 jajka same białko + 1 z żółtkiem, bazylia świeża, 250 ml wody lub jajecznica szynką ( kurczak gotowany lub smażony na grillu)
II-W pracy koło 10 reszta ( czyli połówka z rana) Białko Isolate Whey zmieszane z wodą.
III- koło 14 - Obiad codziennie coś innego urozmaicam diete w:
Obiady-
1. Kurczak z patelni grilowej pierś, pieczarki z grilla, cebula z grilla, troszke przypraw do tego zioła prowansalskie , papryczki chili swieże/ lub jalapeno.
2.Stek wołowy czerwone mięso , szpinak , przyprawy papryczka j.w
3. Pizza na cieście brokułowym, Łosoś z grila, bazylia swieża, pieczarki, ser mozarella połowa kulki, sos czosnokowy z czosnkiem , i jogurtem naturalnym greckim, sos pomidorowy z pomidorow w puszcze, chili / jalapeno.
4.Spagetti z makaronem niskoweglowodanowym wysoko białkowym , kurczak , pomidor, pieczarka marchewka czosnek wszystko z grilla bez tluszczu, do tego serek ziarnisty light biały.
5. Łosoś/pstrąg/ z warzywami , mieszanka Chińska pędy bambusa marchewka itd, Woda 250 ml
6. Na weekendach u Teściowej kurczak gotowany, królik gotowany, marchewka z groszkiem, surówka z marchewki i kapusty białej, cebulka ogórek zielony . Białko po obiedzie + Witaminki po każdym posiłku Multi Pack z Treka
Wszystkie produkty sprawdzam i wychodzi mi około 80/100 g węgli dziennie. ( niestety nie licze kalorii ale nie chce mi się jeść po spalaczu dużo, nie najadam się do syta) przeważnie jeden obiad starcza mi na 2 dni .

przed treningiem : Agmatine Sulfate 1g/ Hyper Shock 1 miarka/ aminokwasy Remendy/ creamorph 1 miarka.
Trening: 4/5 razy w tyg.

Dzień 1: Nogi
4x12 powtorzeć :
- Martwy ciąg na prostych nogach
- przysiady ze sztangą z przodu gryf.
-wykroki z hantlą +DS
-wyprosty nóg na maszynie
-zgięcia do pośladków na maszynie
30 min kardio ( szybki chód 7,5 km/h - bieg 12km/h)-interwał

Creamorph po treningu+ białko+ aminokwasy.

Posiłek po treningu - trochę z obiadu nie do syta, woda 250 ml
do 18 serek ziarnisty .
Nic po 18.

2. Klatka Biceps
4/12x
Linki na wyciągu rozpiętki +DS
Ławka prosta sztanga
Ławeczka skos góra - hantelki

Biceps:
Modlitewnik+DS
Hantle stojąc
Hantla w opadzie.

Kardio j.w
suple przed i po j.w

Plecy+ triceps 4/12x

Przyciąganie wyciągu do kl piersiowej
Przyciąganie do klatki siedząc wąskim trójkątem
Wiosłowanie hantlą
+ Wzniosy na krzyż +ds

Triceps 4/12x
- Linki na wyciągu
-Francuz leząc
-Francuz hantla siedząc+ds

Barki +brzuch 4/12x

-Wzniosy hantla na bok
-Przyciąganie do klatki gryfu
-Wyciskanie na ławeczce gryf na przód

-Brzuchy 4/12x
- Na poręczach wzniosy nóg proste w kolanach
-skłony z hantlą
- boczki na maszynie

Cardio j.w suple j.w

Często rower po siłowni / wiczorem basen.
Wiek 26 lat
Waga przed redukcją 103kg ( aktualna nie warzyłem sie jeszcze)
188cm wzrostu,
Wymiary:
Biceps -39.5 Luz / Spięty 43,5
Klatka -103 Luz / 111 Spięta
Łydka- 40,5
Udo- 62
Pas -85
Biodra- 97
Przedramie 34

Gdyby ktoś miał jakieś sugestie proszę o pomoc dzięki pozdrawiam.
Zaczynam 3 tydzień redukcji jeszcze się nie ważyłem.
Zdjęcia wstawię po około 4/5 tyg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 581 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3974
troche za bardzo urozmaicona dieta na redukcje jak dla mnie nie licz wegli z warzyw i unikaj marchewki nie jedz serka wbrew pozorom nie jest taki super tym bardziej na redukcji ser tez i jogurt ogolnie odstaw nabial masz za malo wegli dodaj ryz bo wprowadzisz organizm w stan oszczedzania i po udanej redukcji aeroby chyba spoko ale nie przesadzaj tylko po treningach nie za duzo albo basen albo cardio po treningu bo waga ci sie zatrzyma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 581 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3974
nie wiem jak jadles wczesniej ale duze zmiany w diecie nie sa dobre na redukcje trzeba stopniowo przyzwyczajac organizm do zmniejszonej ilosci wegli i podkrecac metabolizm tez stopniowo wbrew pozorom to nie takie proste jakby sie moglo wydawac kazdy organizm reaguje troche inaczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 581 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3974
i jeszcze jedno 80-100 gram wegli dziennie ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 581 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3974
tyle co fitneska tydzien przed zawodami to ma byc dieta redukcyjna a nie dieta wyniszczajaca organizm 75% z tego co schudniesz przez pierwsze 4 tygodnie to bedzie woda i twoje wlasne miesnie na ktore ciezko pracowales a reszta 25% to bedzie tluszcz a pozniej waga stanie i ani drgnie a moze nawet troche przytyjesz bo organizm zacznie oszczedzac na maxa bo ma niedobory energi (wegli) redukcja polega na delikatnym obcinaniu kalorii (wegli) i nakrecaniu metabolizmu przez regularne cwiczenia aerobowe przy dostarczaniu minimalnie zanirzonego zapotrzebowania kalorycznego wtedy palimy tluszcz nie da sie tego przeskoczyc ani zbytnio przyspieszyc cierpliwosc w tym przypadku sie oplaci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134
##darek290976## Jak jadłem wcześniej normalnie jak człowiek bez diety :) śniadanie naprędce bo czasem nie było czasu :) i sie nie chciało przed pracą obiad w barze miedzy pracą a drugą :) i wieczorem pizza , kromki, parowki lub cos podobnego czasem nawet kolo 22/23. jeśli chodzi o ucięcie węgli nie zrobiłem tego z dnia na dzień , okolo tygodnia czasu przyzwyczajałem organizm do ograniczenia węgli,i powiem ze przez pierwszy tydzien właśnie ten do przyzwyczajenia czułem się tak sobie , na silowni brak sił przy 4 serii , rozdrażnienie , huśtawka nastroju , ale po tyg wróciła siła wiadomo ze nie targam tak jak wczesniej bo mialem inne ćwiczenia , dobralem odpowiedni ciężar tak zeby przy 4 serii ostatnie powtorzenia byly na maxa ledwo ledwo :) Ostatnio też gość mi powiedział na siłowni Intruktor , żebym zwiekszył wegle do około 180 i tak trzymać , Mam pytanie też odnośnie kalorii , czy musze liczyć te kalorie czy wystarczy jak bede jadl to co mam w rozpisce nie do syta małe posiłki 5 raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134
dziennie ? i pytanie jeszcze do Ciebie Darku czy ten ryż włączyć w dietę jeśli tak to gdzie rano ? 1/2 śnaidanie ? przed treningiem ? po treningu ? wieczorem ? przed 18 ?? Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134
I jakie owoce mogę jeść ? i kiedy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17705 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
o diecie się nie da nic powiedzieć, nie wiadomo jakie gramatury stosujesz https://www.sfd.pl/JAK_DODAĆ_ZRZUT_Z_POTRENINGU__NOWA_WERSJA_!_-t969797.html
o nabiale na potreningu jest parę artykułów jak ma się sprawa do redukcji.

ja myślę że fitneska przed zawodami tyle węgli nie wcina, dopioero jak jest ładowanie, jak się opychałeś węglami do tej pory to do tych 100g wegli dochodź powoli

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134
anubis84#### uzupełniłem tabele diety , po części, i treningu też część , stanowczo ''chyba'' za mało mam tych wegli , ale nie doliczyłem przedtreningówek i wszystkich supli, ale wyjdzie mniej wiecej okolo 100 , Pytanie mam ten ryż do posiłku dodać przed tre. czy po ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17705 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
najlepiej tu i tu, nie liczenie supli i innych to błąd, bo tu 5g takiego suple, tu jeden cukierek, tu kwadracik czekolady, tam jedno cisateczko i człowiek nie chudznie i się zastanawia a jak policzy to wychodzi że wcina 50 g cukru zbędnego

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GENERATION IRON????

Następny temat

Czy poprawnie cwicze?

WHEY premium