SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pepsi lajt

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2527

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 308 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2171
na redukcji pepsi lajt 1-2 puszki na tydz mozna sobie pozwolic? czy zdecydowanie nie ? dzieki

Zmieniony przez - Fuhrer11 w dniu 2009-02-26 11:52:05
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
od dawno wiadomo, że aspartam to śmieć, którego należy unikać,
owszem pewnie do grobu od razu nie wsadza ale . . . papierosy tak samo, jedni palą dziesiątki lat i żyją a nawet żyją dłużej od tych co nie palą a to nie oznacza, że fajki bez znaczenia oddziaływują na nasze zdrowie.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
mozna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 308 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2171
Ok to luz.

Zeby nie zakladac 2tematow, oliwki na redukcji wiadomo w niewielkich ilosciach? no i do potreningowego oliwki(do sosu)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 9041 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 98000
tak, w niewielkich ilościach, dla smaku.

sos domowej roboty?

Quod medicina aliis, aliis est acre venenum

Trzecia Rzeczpospolita, Polska Ludowa
To samo od nowa, to samo od nowa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 308 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2171
Nie nie czasu nie mam na zabawe z wlasnym sosem. Z Winiar pomysl na spageti, wiem wiem zawiera cukier no i tluszcz lecz są to sladowe ilosci, 1torebka na 2x idzie. Jestem amatorem więc moge sobie pozwolic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11694
I widzisz, sam sobie odpowiedziales ;]

Deep into yourself is where You will find motivation.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10203
ja piłem dużo coca coli zero na redukcji, i nie zniweczyło to moich efektów, był progress w spalaniu tłuszczu. Co więcej - nawet w pismach branżowych zdarza mi się czytać wypowiedzi fitness'ek, które pisząc o swoich dietach wspominają o tym że często gości u nich na stole cola zero. Smacznego więc chyba...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 308 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2171
To napoje w stylu red bull,powerade, imo energetyczne tym bardziej mozna zapijac na redukcji??? Oczywiscie wszystko z rozsądnym umiarem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 9041 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 98000
za to już bym się nie łapał.

Quod medicina aliis, aliis est acre venenum

Trzecia Rzeczpospolita, Polska Ludowa
To samo od nowa, to samo od nowa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 308 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2171
A co tam jest takiego zlego? o jaki glownie skladnik sie rozchodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10203
napoje energetyczne juz nie, dają energię w postaci cukrów - nawet redbull bez cukru, ma tam jakieś węglowodany. Sprawdzałem ostatnio i wybrałem cole zero zamiast redbull'a bez cukru. Bo miał kalorie

Zmieniony przez - Vanilaface w dniu 2009-02-26 15:21:05
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Dziennik posiłków Vitalmax

Wiecej