SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pelcu16/ Poprawa sylwetki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7351

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3665
Rower lub basen.
Według mnie basen lepszy bo pracujesz wszystkim i ładnie barki rzeźbi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 509 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45468
DZIEŃ 8

Dzisiejszy dzień uważam za bardo udany mało jedzenia dużo ruchu pływanie nad stawami potem trening na siłowni wykończył mnie bo już 3 obwody lało się ze mnie po treningu 20 minut aerobów w postaci rowera nie stacjonarnego tylko normalnego mocno dawałem w ****e po 10 minutach nie miałem już sił nogi bolały ale dałem rade Zapomniałem dodać że było strasznie gorąco bo 30 stopni w cieniu

Zmieniony przez - pelcu16 w dniu 2010-08-02 21:44:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1425
Pajacyki/rower/pływanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 509 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45468
DZIEŃ 9

Nie było dziś treningu zero ruchu dlatego że miałem jazdy na prawko i zeszło prawie cały dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 509 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45468
DZIEŃ 10

Trening właśnie skończony ale jakoś nie mam motywacji i sił do dalszych ćwiczeń dziś po treningu nie robiłem aerobów brak chęci obwody też stoją szczególnie brzuch chyba ze z niego najwolniej z chodzi mam zamiar coś zmienić w swoim treningu tylko co wywalił bym aeroby po treningu ale nie wiem czy sadło zleci kiedyś znalazłem na planach sfd trening z workiem na płaski brzuch i myślę aby go wprowadzić do swojego treningu co o tym myślicie
http://www.plany.sfd.pl/artykul116_Alternatywny_trening_brzucha__lepszy_niz_a6w.html
To ten trening
Jeszcze przydała by się porządna dieta tylko nie wiem od czego zacząć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 509 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45468
Myślę nad zakupem TSE ale naraź ie brak funduszy trochę lajtowy spalacz ale na mnie działa dobrze już go kiedyś brałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Alternatywny trening który wkleiłeś , jestem jak najbardziej za
A5W nie polecam , praktykowałem kiedyś może się sprawdza ale jeśli ktoś już ma dobrze wyglądający brzuch i niski poziom fatu.

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 509 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45468
DZIEŃ 11

Powtórka z dnia 9
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 509 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45468
DZIEŃ 12

Trening wykonany prawidłowo po treningu nie było aerobów cały tydzień zawalony 3 treningi i jedna jazda rowerem 20 min ale następny tydzień spróbuję dopracować diety już nie trzymam wogóle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 509 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45468
DZIEŃ 13

Aeroby dziś były w postaci rowerka 20 min i pływanie też ok 20 min ręce to mi opadły z sił a tak poza tym to tyle nie idzie mi ta ta redukcja ale musze się wziąść w garść i do roboty
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jakk sie to wykonuje!!pomoc

Następny temat

Staz 2 lata Cel masa

forma lato