SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odchudzenie@@@

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 804
witam mam 16lat 183cm wzrostu i 102kg co mam waszym zdaniem robic spalik kilka kilo czy zaczać to ubijać?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie wiem co to znaczy wg ciebie ubijać, ja bym to spalił pierw.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Nic o Tobie nie wiemy poza wagą i wzrostem. Nic to nam nie mówi.

Czytaj i wstaw ankietę
https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA-t523865.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 804
Płeć : mężczyzna
Wiek : 16
Waga : 102
Wzrost : 183
Obwód klatki : 103
Obwód ramienia : 38
Obwód talii : 105
Obwód uda : 70
Obwód łydki : 46
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 24%
Aktywność w ciągu dnia : szkoła, po szkole siłownia 4 razy w tygodniu
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 4x w tygodniu siłownia
Odżywianie :jem z rana 4 kanapki po szkole o 16 cos sobie zrobie np.2-3 bułki z szynka i jem na wieczor tak o 20:00
Cel : redukcja -10kg do 92kg chciałbym zdrzucic
Ograniczenia żywieniowe : moge ograniczac powstrzymam sie
Stan zdrowia : jest wszystko okey
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : stosowałem 6 miesiecy temu kreatyne teraz stosuje spalacz OLIMP thermno speed extreem
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : oczywiście
Stosowane wcześniej diety : nie bylo diety :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ograniczenia żywieniowe : moge ograniczac powstrzymam sie
Raczej nie powstrzymuj się tylko jedz więcej, to co napisałeś to się do niczego nie nadaje, poczytaj 10 wskazówek żywieniowych. Suplementy odradzam w tym wieku.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 804
wy tu jestescie od pomagania innym czy od robienia sobie beki z kogos bo juz nie rozumiem tego forum!. Człowieku to napisz mi jaka diete mam zastosowac co i jak a nie popisujesz sie tu takimi tekstami typu : Raczej nie powstrzymuj się tylko jedz więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Koxik16, idea tego działu polega na tym, że Ty sie edukujesz i próbujesz ułożyć dięte, wrzucasz ja tu, a my ewentualnie coś doradzimy/pomożemy.

Więc zamiast strzelać focha weź sie do roboty, bo jest co spalać.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
To weź mi powiedz co w tym jest wartościowego bułki z szynką. Głodzisz się i spowalniasz swój metabolizm. Ja diety Ci nie ułożę bo sam z tego nic nie wyciągniesz jak gotowca dostaniesz. Co masz jeść białko ( drób, wół wieprz, ryby) węgle( makaron durum, ryż brazowy, kasze, ciemne pieczywo) tłuszcze (ryby, nasiona orzechy). Bierzesz się za suplementy a nawet nie wiesz jak się odżywiać zdrowo.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
koxik16, przeczytałeś choć jeden artykuł z tego działu? Wpadłeś tu, nic o sobie nie napisałeś, nie zadałeś sobie trudu przeczytania czegokolwiek i oczekujesz cudów. Jesteś leniwy i słabo widzę to Twoje odchudzanie.
A jak dalej będziesz pisał z pretensjami do całego świata, to Cię wywalę z forum.
Przeczytaj regulamin. Jest na górze działu, zaznaczony na czerwono.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Jest co spalać kolego. Poświęciłbym te 3 godziny na podstawy wiedzy. Lepsze to niż machać sztangą miesiąc i nie schudnąć prawda ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Tragedia. Ja się zastanawiam czy młodzież dzisiaj w ogóle je normalne obiady

Gdzie nie spojrzę to przez cały dzień jest 5 bułek i trochę szynki. Tu już nie chodzi o jakieś diety, tylko zdrowy rozsądek.

/pozdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny - MASA. 90 kg

Następny temat

Moja przemiana - 17 lat.

WHEY premium