SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odblok na samym klomidzie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2004
parej


Bałeś się HCG bo gdy stosowałeś HCG na bombie to źle się czułeś. Prof. Rabijewski wytłumaczył Ci, że przyjmując samo HCG nie będzie sajdów - i miał rację, nie miałeś.
Czytałem, że boisz się HTZ, bo gdy byłeś na bombie, to się gorzej czułeś i wyniki krwi były gorsze. Byłeś na bombie, a nie na HTZ.
W 1 przypadku złem było połączenie bomby z HCG, przez co HCG uznałeś niewłaściwie jako zło.
W 2 przypadku złem były dawki, bo byłeś na bombie, a nie na HTZ, przez co uznałeś bicie testa jako zło.

Z ciekawości/ku przestrodze innym: co leciałeś, jakie dawki?

Być może będzie tak, że kluczowy będzie czas podawania i prędzej czy później to nastąpi, ale do jakiego stanu dojdziesz? To się okaże, czy ten stan będzie dla Ciebie zadowalający. Powodzonka i zdrówka życzę!



Zmieniony przez - parej w dniu 2021-03-26 01:14:48


Na samym samiuskim początku był omnadren co 4 dni
Potem był omnadren co 3 dni
Potem co 2 zmiana na co 2 nastąpiła w ciągu jakichś 4 mcy
Jedna ampułka
Było fajnie jakoś rok potem było już tylko źle, dziś to wiem jak się od tego zdystansowalem psychicznie.
Potem po jakichś 2 latach zszedłem na o nad en co 3dni i było umiarkowanie....
A pot zrobiłem Mostek, czyli niejszylem dawke o połowę na okres 6 tygodni.....
To był chyba największy błąd bo po powrocie na 1 cały omnadren co 3 dni było już mocno źle.... A ja myślałem, że jest źle bo zwietrzało mi z krwi Przez ten mostek i że zaraz się poprawi a wtedy zaczęło się to najgorsze samopoczucie , ten najgorszy etap....
Poniewa było tak źle postanowiłem zacząć szukać o co chodzi.

Dobra , reszta jutro, tzn dziś ale za parę godzin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2004
parej


Bałeś się HCG bo gdy stosowałeś HCG na bombie to źle się czułeś. Prof. Rabijewski wytłumaczył Ci, że przyjmując samo HCG nie będzie sajdów - i miał rację, nie miałeś.
Czytałem, że boisz się HTZ, bo gdy byłeś na bombie, to się gorzej czułeś i wyniki krwi były gorsze. Byłeś na bombie, a nie na HTZ.
W 1 przypadku złem było połączenie bomby z HCG, przez co HCG uznałeś niewłaściwie jako zło.
W 2 przypadku złem były dawki, bo byłeś na bombie, a nie na HTZ, przez co uznałeś bicie testa jako zło.

Z ciekawości/ku przestrodze innym: co leciałeś, jakie dawki?

Być może będzie tak, że kluczowy będzie czas podawania i prędzej czy później to nastąpi, ale do jakiego stanu dojdziesz? To się okaże, czy ten stan będzie dla Ciebie zadowalający. Powodzonka i zdrówka życzę!



Zmieniony przez - parej w dniu 2021-03-26 01:14:48


Na samym samiuskim początku był omnadren co 4 dni
Potem był omnadren co 3 dni
Potem co 2 zmiana na co 2 nastąpiła w ciągu jakichś 4 mcy
Jedna ampułka
Było fajnie jakoś rok potem było już tylko źle, dziś to wiem jak się od tego zdystansowalem psychicznie.
Potem po jakichś 2 latach zszedłem na o nad en co 3dni i było umiarkowanie....
A pot zrobiłem Mostek, czyli niejszylem dawke o połowę na okres 6 tygodni.....
To był chyba największy błąd bo po powrocie na 1 cały omnadren co 3 dni było już mocno źle.... A ja myślałem, że jest źle bo zwietrzało mi z krwi Przez ten mostek i że zaraz się poprawi a wtedy zaczęło się to najgorsze samopoczucie , ten najgorszy etap....
Poniewa było tak źle postanowiłem zacząć szukać o co chodzi.

Dobra , reszta jutro, tzn dziś ale za parę godzin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Zupelnie nie rozumiem protokolu, ktory Ci rozpisal. Clomid - ok rozumiem. Standard. Ovi co 12 dni!? I w ciemno ari 1 tabs co 3 dni? Nie bede jednak dyskutowal z lekarzem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2004
Michalek83
Zupelnie nie rozumiem protokolu, ktory Ci rozpisal. Clomid - ok rozumiem. Standard. Ovi co 12 dni!? I w ciemno ari 1 tabs co 3 dni? Nie bede jednak dyskutowal z lekarzem :)


no będę rozwalony w cholerę, pod koniec tych 12 dni będę miał nisko testa anastrozolem będę zbijał niski już estradiol :'-(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2004
Michalek83
Zupelnie nie rozumiem protokolu, ktory Ci rozpisal. Clomid - ok rozumiem. Standard. Ovi co 12 dni!? I w ciemno ari 1 tabs co 3 dni? Nie bede jednak dyskutowal z lekarzem :)


Napisz, proszę po raz kolejny, napisz jak byś Ty miał moc zalecania, to co i jak byś zalecił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 195 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3165
Spotkałem się z podobnym protokołem odbloku przepisanym przez lekarza, wyzerowanie estro aby organizm produkował testa i przez aromatyzację go uzupełniał. Z tego co pamiętam, efekty były.


Zmieniony przez - ZS84 w dniu 2021-03-26 13:28:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
ZS84
przez aromatyzację go uzupełniał.



Zmieniony przez - ZS84 w dniu 2021-03-26 13:28:52


Możesz mi wytłumaczyć co masz na myśli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 195 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3165
Michalek83
ZS84
przez aromatyzację go uzupełniał.




Zmieniony przez - ZS84 w dniu 2021-03-26 13:28:52


Możesz mi wytłumaczyć co masz na myśli?


Założenie takie: estro u mężczyzny powstaje przez aromatyzację z testosteronu w tkance tłuszczowej. Gdy jest wyzerowany, organizm wyprodukuje testosteron aby miało co aromatyzować i budować poziom estradiolu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2004
może to jest teraz droga do sukcesu, bo jak zszedłem z iniekcji to miałem przez 2 mce estradiol na ZERO i wtedy to nie pomogło, a może własnie pomogło bo by nie było nic ....
cholera wie, walczę, i się nie poddam łatwo, temat dla innych będzie żeby wyłuszczyć jakieś błędy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94563 Napisanych postów 364526 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669342
Michalek83
Zupelnie nie rozumiem protokolu, ktory Ci rozpisal. Clomid - ok rozumiem. Standard. Ovi co 12 dni!? I w ciemno ari 1 tabs co 3 dni? Nie bede jednak dyskutowal z lekarzem :)


To ovi bardzo rozstrzelone ale wysoko ia widziałem kilka takich rozpisek od lekarzy właśnie.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy zmieniać cypionat na sustę?

Następny temat

Sarmy firma

WHEY premium