SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odblok na samym klomidzie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16736

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2004
To badanie jeszcze kilka dni później.

I co widzimy?
Widzimy że obecnie testosteron leci na dół a lh samoczynnie idzie do góry bez klomidu.
Wcześniej było tak, że lh pomimo jedzenia klomidu nie chciało się podnieść, nawet Michałek napisał, że chyba mam lipny klomidu. Ale na tamtym stosunkowo niskim lh test szedł w górę a obecnie mamy lh wysoko a test na glebe idzie.

O co chodzi?
Gdzie logika tego wszystkiego, widać że taknprzysadka jak i jaja sprawne tylko nie mogą się dogadać.







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
sandacz2
To badanie jest zrobione około miesiąc później po braniu klomidu
7 dni cała tabletka i 7 dni pół tebletki, w ostatni dzień brania





Czyli co brałeś 14 dni ?bo nie rozumiem

Co do ostatnich badań. Jak test spada to LH właśnie powinno iść w górę. Na żadnym badaniu nie ma jakiegoś mega wysokiego LH. test tez jest lipny na każdym z 3ech.

Zrob sobie test - 3 miesiące na clomidzie 1 tab dziennie. Badanie co miesiąc. Po takim okresie clomid pokaże maks co możesz na nim osiągnąć. Lh powinno po takim czasie być 2cyfrowe. Miesiąc na clomidzie to zbyt krótko. Jeżeli źle tolerujesz clomid. To wchodź na HTZ. Nic tu nie wymyślisz jeżeli wyeliminowałeś inne rzeczy typu, niedobory witamin, głównie D, nadużywanie alko, cukrzyce, dysfunkcje tarczycy, brak aktywności fiz, stres




Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2021-10-31 18:51:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94585 Napisanych postów 364549 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669395
Ja dalej powotrze to co pisałem wcześniej, sknociles sprawę dużo wcześniej
Teraz pozostaje htz a nie katowanie kolejne miesiące się clomidami itd
Moim zdaniem twój organizm nie zaskoczy
Jeszcze można by spróbować kipsetyne wrzucic

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 585 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11568
Sandacz, a sprawdzałeś jeszcze te CRP? Początkowo miałeś dosyć wysyko, potem się to zmniejszyło czy jaka była przyczyna? Może tak reagowaleś na towar?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2004
Michalek83


Czyli co brałeś 14 dni ?bo nie rozumiem




początkowo brałem półtora roku klomid i bez hcg nie ruszyło się ani LH zbytnio ani test, potem po włączeniu hcg cośtam się lekko poprawiło ale też było całkiem gówniano no i po tym półtotra roku dałem se na chwile na luz z tym klomidem, po 3 mcach zrobiłem badania były całkiem na glebie...

Lekarz mi zlecił klomid na tydzień cała tabletka i tydzien pół tabletki no i o dziwo ruszyło się ładnie w górę LH i pociągnęło za soba testa, po odstawieniu jak widać leci na dół test ale TYM RAZEM LH wzrosło samoczynnie .

jakich konsekwencji można się spodziewać w przyszłości z tytułu tak długiego używania klomidu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2004
lodzianin1
Ja dalej powotrze to co pisałem wcześniej, sknociles sprawę dużo wcześniej
Teraz pozostaje htz a nie katowanie kolejne miesiące się clomidami itd
Moim zdaniem twój organizm nie zaskoczy
Jeszcze można by spróbować kipsetyne wrzucic


ja wiem, ale wciąż mam nadzieję, jeszcze popróbuję .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2004
zimowy
Sandacz, a sprawdzałeś jeszcze te CRP? Początkowo miałeś dosyć wysyko, potem się to zmniejszyło czy jaka była przyczyna? Może tak reagowaleś na towar?


sprawdzałem, wtedy jak miałem wysokie CRP miałem stan zapalny przewodu pokarmowego, od przełyku po dwunastnicę ...
ja twierdzę, że to od wszelkiech chemii wtedy było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2004
Michalek83


Zrob sobie test - 3 miesiące na clomidzie 1 tab dziennie. Badanie co miesiąc. Po takim okresie clomid pokaże maks co możesz na nim osiągnąć. Lh powinno po takim czasie być 2cyfrowe. Miesiąc na clomidzie to zbyt krótko. Jeżeli źle tolerujesz clomid. To wchodź na HTZ. Nic tu nie wymyślisz jeżeli wyeliminowałeś inne rzeczy typu, niedobory witamin, głównie D, nadużywanie alko, cukrzyce, dysfunkcje tarczycy, brak aktywności fiz, stres


nie używam alko wcale, cukrzycy nie mam, tarczyca ok
aktywność treningowa obecnie od 2 mcy zero treningu - totalny brak czasu praca po 12....16 godzin
jem wg rozpiski i staram się jeść najlepsze produkty
stres ? mam strasznie przeyebane w robocie, wiem to bo mi to ludzie mówią, ale ja jako ja jestem już do tego całkowicie przyzwyczajony, spoczywa na mnie ogromna odpowiedzialność za wiele osób, a wiele z tych wielu osób daje dupy i ja za to bekam i cały czas się wkrwiam tym ale powtarzam, ja jako ja jestem do tego przyzwyczajony, czy mój organizm może być do tego nieprzyzwyczajony ?

znam sprawę, wiem, że w każdej chwili mogę wziąć igłę i jechać na HTZ ale chciałbym zrobić WSZYSTKO a nawet WIĘCEJ niż wszystko, żeby tego uniknąć




Zmieniony przez - sandacz2 w dniu 2021-11-01 11:05:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
To zmien swoje zycie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2004
No to tak, właśnie moja 2 lata od próby wyjścia na prostą bez medykamentów.
Niestety słabo to wychodzi.
Na hcg wszystko jest ok
Na klomidzie wszystko jest ok
Po odstawieniu wszystko leci na pysk.

Rozważam obecnie takie rzeczy :
-podjęcie próby z kispeptyną ( czy to jest w aptece?)
- podjęcie próby z hmg

Jak to nic nie pomoże to powrót do egzogennego testa w dawkach takich aby się dobrze czuć, koniecznie z hcg aby zachować na rozsądnym poziomie shbg bo te 3 czy 4 lata temu jak mi shbg poleciało Na zero to czułem się tragicznie a po podniesieniu go nieco jakimiś tabletkami, już nie pamiętam, chyba Nolvadex to był, samopoczucie się nieco poprawiło.

Martwi mnie mocno codzienne dawkowane hcg, czasem jest tak, że nie ma mnie przez kilka kilkanaście dni w domu, jestem w podróży i tu robi się problem z lodówką.

Dawkować testa chciałbym jakoś optymalnie dla samopoczucia i wygody, rozważam małe dawki podskórnie, w poprzedniej wersji to wbijałem 100 co 3 dni i nie było to komfortowe, miałem już tak spuchniętą dupę ze szok.


lodzianin1
.....

Michalek83
.....

podpowiecie ?



Zmieniony przez - sandacz2 w dniu 2022-03-07 20:36:23
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy zmieniać cypionat na sustę?

Następny temat

Sarmy firma

WHEY premium