SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odblok na samym klomidzie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16739

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7625
Jaki miales poziom testa przed poczatkiem iniekcji? Pamietam, ze masz 40 lat, przykladowo Michalek ma 37 i tez troszke mu zajelo. Ja mam 30 lat i zobaczymy jak to bedzie. Wiek tez tutaj mocno daje sie we znaki.

Robiles oznaczenie poziomu WitD? https://medycynasportowa.edu.pl/resources/html/article/details?id=168691 

Ja bym zadbal jak najbardziej o higiene zycia i snu, dodal sporo zdrowych tluszczow, zadbal o optymalny poziom wit d i sluchal sie lekarza. Jezeli masz watpliwosci do jego leczenia, skonsultuj sie z kims innym.

Jak w ogole czujesz sie na takim tescie 3.5? To jest tylko w trakcie brania clomidu czy bez clomidu tyle bylo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2004
Olałem temat witaminy d3 jak byłem na iniekcjach, doszedłem do prawidłowej wartości i po czasie mi się wydało, że d3 może podnosić hematokryt, jak odstawiłem d3 hematokryt i hemoglobina spadły, nieznacznie ale jednak poszło w dół, obecnie od dawna nie badałem d3
Jem dość zdrowo, mogę się pokusić nawet o stwierdzenie, że zdrowo jak mało kto, zielone z własnego ogródka, mieso swoje nie z produkcji przemysłowej, wyroby wędliniarskie też swoje, często jem łososia w różnych postaciach, awocado.
Z wyzypianiem się mam problem od wielu lat, może inaczej, problem mam ze spaniem, budzę się w nocy kilkadziesiąt razy, nie śpię tak jak niektórzy, mucha pierdnie i ja już mam oczy otwarte .

obecny poziom testa - 3,5 wypracowałem biorąc od 20 marca klomid - bez hcg, obecnie włączyłem hcg na polecenie lekarza...
jak się czuję ? qwa ogrom siły psychicznej trzeba żeby w ogóle funkcjonować, ja 6 lat jechałem na górnej granicy pomnożonej 3 do 5 razy - nie da się tego porównać z poziomem 3,5
jak zszedłem z iniekcji to po kilku tygodniach miałem wrażenie, że mój organizm się rozleci, wszystko mnie bolało, ledwo powłóczyłem nogami, miałem sraczkę wiele wiele dni, nie woda ale, zrobiły mi się wtedy przy tej sraczce hemoroidy itd itd, no poprostu masakra była, wszystko to przetrwałem, przeczekałem, starając się trzymać fason .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2004
Panowie a jak to jest z wolnym testem, wolny mam w połowie normy bo właśnie przyszedł mi wynik
Można się tym jakkolwiek sugerować ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7625
Sprawdz witd, na nastepnej konsultcji z lekarzem popros go byscie przeanalizowali wszysstkie czynniki, ktore moga miec wplyw na odblok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2004
No dobra wstawiam ostatnie badania 3 razy 5000 Hcg co tydzień tak zrobiło jak widać








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2004
A tu wcześniejsze wyniki jak widać po dacie





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2004
A tu wcześniejsze wyniki jak widać po dacie








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2004
nie udało się przeedytować powyższego posta więc wpisuję w kolejnym

A tu wcześniejsze wyniki jak widać po dacie
robione na dawce 2500 hcg
cały czas leci też klomid oprócz dnia iniekcji hcg
dziś wrzuciłem pół talbetki glandexu bo mi estradiol chciał rozsadzić łeb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94603 Napisanych postów 364561 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669435
To jest po prostu ciezka sprawa jaki ty sobie bajzel samamu zgotowales z hormonami
Od poczatku do konca bez ladu i bez skladu, zaraz bedzie rok i dalej lipa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2004
lodzianin1
To jest po prostu ciezka sprawa jaki ty sobie bajzel samamu zgotowales z hormonami
Od poczatku do konca bez ladu i bez skladu, zaraz bedzie rok i dalej lipa


No tak, masz 100% racji ale bardzo się wtedy rok temu bałem tego hcg bo zawsze się bardzo źle czułem po znacznie mniejszych dawkach .

A teraz powiedz, czy wg Ciebie są choć minimalne dobre rokowania ?
test wolny poszedł w górę, całkowity też się ruszył
LH padło no bo hcg

ale chyba mam szansę, lub chociaż cień ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy zmieniać cypionat na sustę?

Następny temat

Sarmy firma

WHEY premium