SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odblok na samym klomidzie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ZS84
sandacz2
ZS84
HCG zaczynaj, że 3 paczki i zostaw clom, wpadniesz w poważne problemy ze zdrowiem jak tak zostanie, sam clom nic nie rusza u Cb.


Dobrze a jak to działa, gonadotropina imituje LH i FSH ? i to jest hcg
a Klomid powoduje, że moje własne LH i FSH zaczyna się produkować ?




W duzym uproszczeniu. Teraz potrzebujesz szybko własnego testa i hcg Ci w tym pomoże. Na samym clomie to i 3 miesiące możesz ciągnąć ze sporymi sajdami. Zrób jak wcześniejsi komentujący doradzali bo pałka odpali najszybciej po wakacjach o sylwetce nie wspomnę.



dobrze gada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2004
Kronikarski obowiązek nakazuje mi napisać posta

Dziś dzień drugi totalnych dołów, braku siły i deprecha totalna
Ale nie poddaję się, dam radę, przynajmniej się mocno postaram.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
odblokowac to sie odblokujesz, nawet na samym clomidzie... tylko ze nasttaw sie na kuracje clomidem przez okres 2-6 mieisecy nawet. miales dlugi cykl. to co czujesz to pewnie test na totalnym dnie. i tak bedzie jeszcze przez jakis czas.... nawet dlugo. dobrze jest poukladac sobie w glowie i opowiedzic sobie samemu co sie dzieje, ldaczego tak sie czuje i ze za jakis czas wroci do normy.



Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2020-04-05 20:01:30

Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2020-04-05 20:02:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2004
Michalek83
odblokowac to sie odblokujesz, nawet na samym clomidzie... tylko ze nasttaw sie na kuracje clomidem przez okres 2-6 mieisecy nawet. miales dlugi cykl. to co czujesz to pewnie test na totalnym dnie. i tak bedzie jeszcze przez jakis czas.... nawet dlugo. dobrze jest poukladac sobie w glowie i opowiedzic sobie samemu co sie dzieje, ldaczego tak sie czuje i ze za jakis czas wroci do normy/s]


Tak wiem, dzięki za dobre słowo, piszę po to bo ktoś może kiedyś będzie chciał zrobic jak ja .
Widzę, że większość kolegów radzi drogę przez HCG ale mi HCG zawsze szkodziło, zawsze wbicie HCG powodowało u mnie jakieś negatywne skutki, więc chcę sobie tego teraz oszczędzić .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94549 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
No strasznie sobie to oszczędzasz
Słabe samopoczucie, zaraz będzie impotencja plus mega spadki przy niskim testo
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2004
lodzianin1
No strasznie sobie to oszczędzasz
Słabe samopoczucie, zaraz będzie impotencja plus mega spadki przy niskim testo


Liczę się z tym co napisałeś, ale w tym dziwnym okresie, kiedy nie mozna łatwo zrobić badań, kiedy niełatwe jest ogólnie wszystko wolę to właśnie odpokutować tak jak piszesz niż jakimiś sensacjami jakie robiło mi wczesniej hcg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94549 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
U nie wszystkie alaby praktycznie pracują normalnie, mam 100 metrów od swojego bloku alab i działają normalnie cały czas

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2004
lodzianin1
U nie wszystkie alaby praktycznie pracują normalnie, mam 100 metrów od swojego bloku alab i działają normalnie cały czas


Ja jestem ze wsi
u mnie pozamykane, musiałem ostatnio jechać do miasta kawał drogi dla mnie obecnie, tam cyrk- kolejka na dworze, ludzie pod tym punktem niby stoją daleko od siebie ale co rusz jakaś pani jadzia wbijała się bez kolejki , wewnątrz panie przestraszone, ze strachem patrzą czy ktoś aby ich nie zarazi wirusem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94549 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
Sytuacja jest jaka jest kolego,jak byś mial z przodu 2 to bym mógł napisać że może uda Ci się przeprowadzić to pct w taki sposób, lecz tam jest 4 i jak dla mnie teraz to strzał w kolano
Albo pct konkretne podparte badaniami albo leciał bym dalej na mostku/htz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to bij male dawki hcg a czesto np 500j ale codziennie jak zle reagujesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy zmieniać cypionat na sustę?

Następny temat

Sarmy firma

WHEY premium