SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odblok na samym klomidzie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16722

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2004
Michalek83


ale o co konkretnie pytasz?

Nie ma nic dziwnego w tym co piszesz. Widocznie HCG w takiej dawce stymuluje bardziej jądra do produkowania testa niż naturalny poziom LH wytwarzany przez przysadkę do którego doszedłeś podczas kuracji clomidem. Na moje oko przysadka słabo działa bo po takim czasie na clomidzie powinno być więcej. Być może taki Twój urok i tego nie zmienisz. Bć może potrzebujesz więcej czasu by przysadka ruszyła lepiej a być może nie ruszy i będzie trzeba myśleć o HTZ

rób tak jak Ci lekarz zaleca i jemu zadaj to pytanie


Menopur jeżeli statrasz sie o dziecko to tak. Jeżeli nie to nie ma takiej potrzeby bo FSH to głównie spermatogeneza a LH imitujesz poprzerz hcg



O co konkretnie pytam, w sumie to już odpowiedź dostałem, ale taką odpowiedź to znałem, chciałem usłyszeć coś innego, chciałem usłyszeć, że jeszcze nie, że dopiero za miesiąc ruszy wszystko pieknie , takie coś chciałem przeczytać, usłyszeć .....
Jest tak, samym klomidem ruszyłem to z dna, bo było wszystko na zero - to wg mnie oznacza, że jest dla mnie szansa - mam rację ???
skoro po hcg test idzie w górę to znaczy, że jajka są w miarę wydolne - mam rację ???
problem jest obecnie w tym, że klomid z jakiegoś powodu słabo na mnie działa - przysadka nie dale tyle LH ile bym sobie życzył .

a teraz skonkretyzowane pytania
po jakim czasie HCG osiąga max stężenia ?
po jakim czasie można uznać, że hcg już się zmetabolizowało i nie ma go w organiźmie ?
chcę zrobić badania w konkretnym czasie
PONIEWAŻ

podając hcg test był wyżej
ale po około miesiącu od ostatniego hcg test był sporo wyżej i LH było wyżej
więc się zastanawiam o co to chodzi, może moja przysadka ma chęć zadziałać już niebawem
6 lat temu zanim zaczałem z iniekcjami testa na dobre to klomidem tak się nakręciłem , że mi test wyskoczył ciut ponad normę .
a mówił Krzykacz, że iniekcje to nie jest takie złoto jak się wydaje, mówił, że to nie jest dla każdego - miał rację , teraz nie marzę o niczym innym tylko o tym, żeby wyjść z tego na prostą .

Ja mam pecha do lekarzy, od zawsze, niby wszystko spoko, przez tel mi powiedział co i jak i że wysyła recepte, po czym dostałem receptę na inne środki niż dostałem - no pomylił się, ok, każdemu wolno się pomylić ....
Natomiast wyraźnie mówił, że każdego wyciągnie z takiego stanu w jakim ja jestem, to tylko kwestia czasu, ucieszyłem się, no ale jak przy następnym kontakcie powiedział, że może trzeba rozważyć powrót do iniekcji to mnie krew zalała, dlatego piszę i pytam tutaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94544 Napisanych postów 364496 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669277
jak dla mnie jesteś skazany na htz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
masz 40 lat a porównujesz teraźniejszość do tego co było 6 lat temu. 40 lat to już wiek gdzie testosteron juz od kilku lat SPADA i spadać będzie. Lh będzie coraz mniej. A Ty jeszcze skomplikowałeś sprawę blokadą HPTA.

Sam mam 37 lat i dla mnie HTZ w przyszłości to normalna sprawa i jestem pewny, że to mnie czeka i chce tego. Mało tego nie traktuje tego jako coś złego i nie demonizuje. Niezależnie czy będzie to HTZ od lekarza, czy UGL.

Rób to co mówi lekarz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2004
Michalek83
masz 40 lat a porównujesz teraźniejszość do tego co było 6 lat temu. 40 lat to już wiek gdzie testosteron juz od kilku lat SPADA i spadać będzie. Lh będzie coraz mniej. A Ty jeszcze skomplikowałeś sprawę blokadą HPTA.

Sam mam 37 lat i dla mnie HTZ w przyszłości to normalna sprawa i jestem pewny, że to mnie czeka i chce tego. Mało tego nie traktuje tego jako coś złego i nie demonizuje. Niezależnie czy będzie to HTZ od lekarza, czy UGL.

Rób to co mówi lekarz.




No tak robię, ale dopytuję bo muszę .
mi htz fajnie działało 2 lata, no może 3 potem już było tylko źle i bardzo źle , może dlatego, że za dużo tego ładowałem, początkowo ze 2-3 lata ładowałem 250 co 3 dni, potem jak się opamiętałem to 100 co 3 dni wskazania miałem pomiędzy dwukrotna góra normydo sześciokrotna góra normy .

miałem wysoko estradiol, potwornie wysoko hemoglobinę i hematokryt, lipidy wysoko, no i pod koniec to się już tragicznie czułem, wieczne bóle głowy, kłucia w klacie, kilkakrotnie takie ciemności przed oczami i zawroty głowy chwilowe, kilkusekundowe- na granicy upadnięcia na ziemię
- i dlatego postanowiłem to podstawić .
Oczywiście, liczę się z tym, że może będę musiał do tego wrócić, jednak chcę zrobić wszystko co tylko możliwe aby się od tego obronić .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94544 Napisanych postów 364496 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669277
To nie bylo htz tylko normalny cykl
Nie pilnowales niczego wlacznie z dieta i przyszly skutki uboczne, normalna sprawa u czesci

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Jakie htz? Byłeś jak Łodzianin napisał na normalnym cyklu i to dlugi czas. Dodotakowo jak napisałem wcześniej, jestes już w wieku gdzie z poziomem testosteronu nedzie już tylko niżej .Weź się w garść i podejmij męska decyzje bo jak czytam Twoje posty to (sorki) ale jakbym czytał babę, która oczekuje współczucia i pocieszenia.

Nie ma co się rozwodzić nad tym co było tylko iść do przodu i się nie bać. Htz to nie cykl.... nigdy w życiu nie byłeś na HTZ.


Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2020-12-11 07:43:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2004
Nie szukam współczucia, nie róbcie ze mnie cioty, nie mogę się też zgodzić z tym, że niczego nie pilnowałem bo obecnie jedyny czynnik, który się zmienił to brakniniekcji testa i wyniki są zupełnie inne, lepsze, a w tamtym czasie robiłem komplet badań raz w miesiącu lub częściej.
I tak jak napisałem, mam w świadomości to, że być może będę musiał wrócić na iniekcje , jednak chce zrobić wszystko co możliwe aby tego uniknąć, stąd moje pytania w tej kwestii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
sandacz2
O co konkretnie pytam, w sumie to już odpowiedź dostałem, ale taką odpowiedź to znałem, chciałem usłyszeć coś innego, chciałem usłyszeć, że jeszcze nie, że dopiero za miesiąc ruszy wszystko pieknie , takie coś chciałem przeczytać, usłyszeć .....


To nie pisz takich rzeczy, bo tak to wyglada...

Okres półtrwania HCG to ok 30 godzin, wiec w uproszczeniu jak dajesz 1000IU to po 30 godzinach będzie 500 po kolejnych 30 godzinach 250 po kolejnych 30 125 itd.

Przyjmuje się ze lek jest całkowicie wyeliminowany z osocza po upływie 5 cykli półtrwania. = 150 godzin w przypadku HCG.




Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2020-12-11 11:39:36
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2004
Michalek83
sandacz2
O co konkretnie pytam, w sumie to już odpowiedź dostałem, ale taką odpowiedź to znałem, chciałem usłyszeć coś innego, chciałem usłyszeć, że jeszcze nie, że dopiero za miesiąc ruszy wszystko pieknie , takie coś chciałem przeczytać, usłyszeć .....


To nie pisz takich rzeczy, bo tak to wyglada...

Okres półtrwania HCG to ok 30 godzin, wiec w uproszczeniu jak dajesz 1000IU to po 30 godzinach będzie 500 po kolejnych 30 godzinach 250 po kolejnych 30 125 itd.

Przyjmuje się ze lek jest całkowicie wyeliminowany z osocza po upływie 5 cykli półtrwania. = 150 godzin w przypadku HCG.





Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2020-12-11 11:39:36


Masz rację, można było w taki sposób odebrać to co napisałem, ale prostuje, nie to autor miał na myśli.

Pięknie dziękuję za info o czasie półtrwania Hcg, chciałbym jednak zapytać jeszcze te raz o to :kiedy Hcg osiąga w organizmie szczyt działania, po jakim czasie od wbicia, to chyba źle postawione pytanie, bo daną ilość Hcg na każdego może działać inaczej....
Probuje jednak rozwikłać dlaczego w tydzień po Hcg miałem niższe wyniki niż 2 tyg po Hcg, czyli obrazując :
Przykładowo
1 listopada wbiłem Hcg, 8 listopada zrobiłem badanie I poziom lh fsh i testa był niski natomiast po około 10 dniach lh I test były znacznie wyżej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
10 godzin od wbicia okolo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy zmieniać cypionat na sustę?

Następny temat

Sarmy firma

WHEY premium