SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odblok na samym klomidzie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16730

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2004
od 20 marca lecę na klomidzie
co się zmieinło ?

- ciśnienie na iniekcjach miałem 140 i więcej, na klomidzie mam 124
- krew przy oddawaniu do badania jest normalnej konsystencji, na iniekcjach prawie nie chciało lecieć
- wróciły do normy hemoglobina i hematokryt
- nie mam już tak, że ciągle się źle czuję
- zero pomysłu na sex, choć jak już zaczniemy to problemów nie ma

co jest najgorsze - zmęczenie, na iniekscjach 12 i więcej godzin w biegu i nie upadałem wieczorem...
obecnie po 12 godzinach jestem zajechany

dziś kolejne badania robiłem, zobaczymy jak się sprawy mają .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 195 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3165
Nie wiem czy jest to wynik działania clomidu, bardziej chyba powrotu równowagi energetycznej i parametrów krwi po odstawieniu dopingu. A pomysły na sex pojawią się po zmianie partnerki, jak sprzęt działa to dobry objaw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2004
no i nie mogę się odbić od tego dna z mułem , wyniki jak widać, leci klomid a LH i FSH niechętne jest do zrywki w górę



poniżej to co było mięsiąc temu










Zmieniony przez - sandacz2 w dniu 2020-08-25 17:50:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2004
A tu wynik z początku sierpnia na 1 i 1/2 klomida





Zmieniony przez - sandacz2 w dniu 2020-08-25 18:00:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94552 Napisanych postów 364516 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669318
Było to do przewidzenia może to potrwać i rok oraz i dłużej

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2004
lodzianin1
Było to do przewidzenia może to potrwać i rok oraz i dłużej


Ja się spodziewałem, że jak już ruszy przysadka to pójdzie dalej, bałem się, że długo nie ruszy.... Ruszyła dość szybko czyli po miesiącu się już coś pojawiło ale muli cały czas tak na dole, można coś poprawić?
Bo szlag mnie chce trafić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Masz apteczny clostilbegyt? Jedziesz dalej 1 tabletka ed.

Moze to jest Twoj naturalny poziom z przed cyklu. Nie pamietam czy robiles badania przed cyklem. Do 6 miesiecy powinno cos juz sie ruszyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2004
Michalek83
Masz apteczny clostilbegyt? Jedziesz dalej 1 tabletka ed.

Moze to jest Twoj naturalny poziom z przed cyklu. Nie pamietam czy robiles badania przed cyklem. Do 6 miesiecy powinno cos juz sie ruszyc.


6 lat temu na klomidzie dość szybko poleciałem tuż ponad górę normy czułem się super i wszystko było zaebiście i to spieprzyłem
bo pomyślałem, że na dużych dawkach iniekcji będzie super, no i było ale bardzo krótko, potem już było wszystko źle i coraz gorzej, 6 lat jechałem na iniekcjach, pod koniec to już była masakra- tak źle było wszystko
od 20 marca jadę ten klomid - nie dawałem HCG ( bo się źle czuje po hcg i mam zaebiste jazdy)
okresowo jadłem przez tydzień 2x klomid, ale po tygodniu zaczynałem się źle czuć, więc odpuszczałem i wracałem na 1 klom
testowałem też półtora kloma, więcej kloma = większe lh i fsh i większy test
kloma mam z apteki sam go tam kupuję

umówiłem się do Rabi, zobaczymy co powie .
Najsmutniejsze jest to, że straciłem niemal wszystko co wypracowałem przez te 6 lat, dużo tego nie było ale już fajnie wyglądałem, teraz znów zaczynam wyglądać jak ...izda, ale nie poddam się,
Cały czas mam w uszach słowa MICZELX - własny teść jest o wiele silniejszy niż jakakolwiek iniekcja w jeszcze nie kosmicznej dawce , spróbuję się wyrwać z tego gówna, zrobię wszystko .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94552 Napisanych postów 364516 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669318
Z uwalonym testem trudno utrzymać mięsień

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sa kliniki od odblokow i stawaija pacjentow na nogi momentalnie- troche kosztuje to. hmg hcg clom tamox proviron to stosuja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy zmieniać cypionat na sustę?

Następny temat

Sarmy firma

WHEY premium