SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odblok na samym klomidzie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
a czego Ty sie spodziewales po tygodniu? bez sensu tak badac, jak Ty co tydzien, tu sie tak szybko nic nie dzieje. LH I FSH wzroslo idzie wolno, ale idzie do przodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2004
Michalek83
a czego Ty sie spodziewales po tygodniu? bez sensu tak badac, jak Ty co tydzien, tu sie tak szybko nic nie dzieje. LH I FSH wzroslo idzie wolno, ale idzie do przodu.


ale ja się nie spodziewałem czarów, badania robię bo mam obraz co się dzieje, widzę, że idzie pomalutku do przodu, daje mi to trochę siły, nie wiem czemu nie potrafisz tego zrozumieć .....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Nie potrafie zroumiec po co, robic to co tydzien. jak mailbym wydac 250 zl co tydzien na badania to wolalbym zrobic co 2 tygdnie i te 500 zl wydac na badnaia te co robisz co tydzien a drugie 250 zl na lipidogram, panel watrobowy, DHEA-s, ACTH , krotyzol rano i poppoluniu (rytm dobowy) + Kortyzol w DBZ...


Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2020-05-05 16:54:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
. dubel


Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2020-05-05 16:57:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2004
Michalek83
Nie potrafie zroumiec po co, robic to co tydzien. jak mailbym wydac 250 zl co tydzien na badania to wolalbym zrobic co 2 tygdnie i te 500 zl wydac na badnaia te co robisz co tydzien a drugie 250 zl na lipidogram, panel watrobowy, DHEA-s, ACTH , krotyzol rano i poppoluniu (rytm dobowy) + Kortyzol w DBZ...



Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2020-05-05 16:54:02


wszystkie inne badania robiłem równie namiętnie jak te obecnie i nic tam nie ma zdrożnego
robiłem trzustkowe, wątrobowe, robiłem jakiś czas na prawde duzo badań, żeby wiedzieć jak to wszystko działa, elastazę, no dosłownie multum było i jest ok .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Szkoda kasy za miesiąc i tak na cykl wskoczysz %)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2004
e-lite
Szkoda kasy za miesiąc i tak na cykl wskoczysz %)


bardzo musze od tego odpocząć,długo, najchętniej na zawsze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 242 Napisanych postów 212 Wiek 54 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8178
skad taka niechec sie wziela?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94518 Napisanych postów 364475 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669224
Ze słabego pct pewnie
Cykl mija się z celem skoro po nim fundujesz sobie taki armagedon i spadki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2004
janek.janek
skad taka niechec sie wziela?


lodzianin1
Ze słabego pct pewnie
Cykl mija się z celem skoro po nim fundujesz sobie taki armagedon i spadki


gdyby było wszystko dobrze to bym nie myślał o PCT
kilka lat było super ale ostatnie półtora roku, rok na iniekcjach to był koszmar, ciągle się źle czułem, ciągle były jakieś cyrki, wywalało mi estro w kosmos, żarłem symex na to niemal garściami żeby tu utrzymać....
dlatego pomyślałem o przerwie, odpoczynku, jak było fajnie to było fajnie ale jak się spieprzyło to po prostu dramat
Duży hematokryt, duża hemoglobina nie do zbicia, krew na pobraniach jak keczup ...
Na prawdę Panowie, nie myślał bym o zejściu, o przerwie jakby było tak pięknie i kolorowo .

A dlaczego było do dupy ?
nie wiem
nie wiem też od czego zależał poziom na wynikach skoro na jednej dawce miewałem normę razy osiem a innym razem norma była razy dwa
ZAZNACZAM, że zawsze wszystkie środki jakie używałem to były środki apteczne, miałem chwile jak było super, że pomyśałem o dorzuceniu deki , nawet kupiłem kilka opakowań ale nie dałem rady wbić sobie czegoś nieaptecznego .

dlatego to zejście, dlatego, to nie wymysły, nie szukanie cholera wie czego tylko się poprosatu wszystko spieprzyło tragicznie było .
Dziś ?
dziś czuję się czasem okropnie, jak dętka, ale to tylko czasem, spadki są, wiadomo, choć staram się koryto pilnować ( a żreć się chce strasznie na takich wynikach)
staram się też ćwiczyć najlepiej jak to możliwe w takim czasie, wiadomo, że siła i chęć jest zupełnie inna ale po to jestem stworzeniem myślącym żeby wiedzieć co i jak ....
no walczę, zobaczymy .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy zmieniać cypionat na sustę?

Następny temat

Sarmy firma

WHEY premium