SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

obciążniki na nogi

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2328

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6
Witam, mam zamiar przez zimę ostro potrenować bieganie długo dystansowe z obciążnikami na nogach. Chciałem się dowiedzieć czy te obciążniki są dobre dla zdrowia(chodzi mi o stawy itd.) w moim wieku(15 lat)i czy moje mięśnie w nogach dzięki nim się wzmocnią?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
W tym wieku lepiej nie kombinuj tylko biegaj normalnie. Jak nie wystarcza Ci normalne bieganie to pojezdzij tez na rowerze.

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
Racja. Bieganie z obciążeniem znacznie obciąży twoje stawy kolanowe, do czego w twoim wieQ nie powinno sie dopuszczać

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2517
Czy są zdrowe? Odpowiedź brzmi NIE. Strasznie obciążają stawy, a wiadomo, że ze stawami nie ma zabawy.

... dWie pOtężne SIłY pIeniĄdzA i mIłoŚci ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
ja mam w domu gdzies 2x 1,5 kg i 2x 1 kg .

Szczerze to ich nie uzywałem jeszcze

takie małe cięzary raczej nie obciązą mocno stawów. Jednak sa lepsze sposoby zwiększenia sił nóg.

Pozdrawiam

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2517
Ja w każdym razie nie polecam. P.S Mam problemy ze stawami i nie jest to przyjemne, dlatego próbuje Cie ustrzedz.

... dWie pOtężne SIłY pIeniĄdzA i mIłoŚci ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 370
a jakby sie biegało i brało jakieś odżywki na stawy?
można by było uniknąć kontuzje itp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 765 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19542
Lepiej zapobiegać nish leczyć. Chcesz trenować nogi to na siłownię. Ewentualnie rower i najcięższa przerzutka pod górke.Hehe.

....::::I CaN ReaD YouR MinD::::....
....::::OpeN YouR MinD AnD DrEaM WitH Me....YoU MusT FiGhT FoR YouR FrEeDoM iF YoU WanT Be FreE....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Napompowanie miesni podczas treningu

Następny temat

Trening do oceny.

WHEY premium