SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

neevsky DT - VLCD, Pain is only temporary.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65170

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Staż na siłowni

2 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

280B, 280T, 430W

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Test4Life

Opisz swój plan treningowy

Split 6xweek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1966 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23192
Kiedyś byłoby nie do pomyślenia żeby taki "dziennik" pojawił się w dopingu :) Cóż widać,że wiele się zmieniło :)

Bez urazy,ale chciałbym zobaczyć te 200 w MC skoro przysiad taki słabiutki.

Zmieniony przez - Typer w dniu 2013-08-19 22:25:51

Dopóki żyję dopóty walczę,
dopóki walczę dopóty jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
tej staz 2 lata test for life gdzie jestes?

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9059 Napisanych postów 82751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699853
neevsky
Fotki jeszcze nie dostałem na mejla, ale była zrobiona, więc czekam aż dostanę tylko.



jeszcze idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
shocker
A jak tam dajesz radę z tym cukrem i ilościami oliwy?

I gdzie fotki?

Zmieniony przez - shocker w dniu 2013-08-19 22:06:49

1. Cukier jakoś wchodzi, oliwę zmieniam cyklicznie na olej rzepakowy, żeby nie zwariować. Ostatnio mam problem z wciśnięciem tych 5000kcal, odruchy wymiotne się pojawiają dosyć często, ale jakoś daję radę. Czasem nie dojadam niestety i wychodzi gdzieś ~4500kcal.

Dzisiaj nawet zjadłem (wypiłem) 150g płatków owsianych z kakaem i mlekiem i cukrem. Zatkało mnie z żarciem chyba na 5 godzin .

2. Fotki były robione, koleżanka zgubiła mojego mejla, dzisiaj naprostowałem sprawę i podałem adres znowu i mam nadzieje, ze jutro już dostane... Nie stresujcie się.

3. Fakt, z nogami się opierdzielam mocno, trzeba zacząć je robić, ale na siłce nie ma stojaków, więc jedynie czasem coś na Smithcie usiądne, ale maxa nigdy nie sprawdzałem w przysiadzie, bo to mnie nigdy nie rajcowało.

4. Piję 5 mocnych herbat zielonych dziennie, żeby trochę pobudzić metabolizm teiną chociaż.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2245 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170950
Niuski a Ty mety nie lecisz juz dluzszego czasu, tak mi cos swita

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
neevsky
Dzisiaj nawet zjadłem (wypiłem) 150g płatków owsianych z kakaem i mlekiem i cukrem. Zatkało mnie z żarciem chyba na 5 godzin .

Ja po 15 minutach już bym nie czuł, że coś jadłem...

neevsky
Fotki były robione, koleżanka zgubiła mojego mejla, dzisiaj naprostowałem sprawę i podałem adres znowu i mam nadzieje, ze jutro już dostane... Nie stresujcie się


luz nie musisz tłumaczyc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Arkus P
Niuski a Ty mety nie lecisz juz dluzszego czasu, tak mi cos swita

Meta leciała 12 tygodni, ale to ponad 2 miesiące temu.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Mowie pochytaj Megace, 2 buteleczki, zobaczysz wyjdzie Ci tylko na dobre, nie przejmuj sie tym ze posilek bedziesz jadl 30minut, ja tez tyle jem, nie kazdy je expresowo, trzeba jesc, podstaw nie oszukasz, kibicuje dawaj malolat bo beda z Ciebie krecic beke, wiec zbieraj sie i do roboty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135739
Slin już zacząłeś ? bo już jakoś miałes chyba zaczynać ??

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Na wrzesień wejdę na CKD, 6 tygodni gdzieś i potem zacznę masowanie z deką i spróbuję trochę slinu cyklicznie z metą.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROPIONATE APMAK

Następny temat

Glikokortyko-steroidy, a sterydy anaboliczne

WHEY premium