SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

neevsky DT - VLCD, Pain is only temporary.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 64906

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Staż na siłowni

2 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

280B, 280T, 430W

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Test4Life

Opisz swój plan treningowy

Split 6xweek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
neevesky a nie lepiej potrenować jednym planem twardo 4-6 tyg na zlozonych cwiczqenaich a dopiero potem wprowadzić jakieś zmiany np. unoszenie bokiem hantel na unoszenie bokiem linek wyciagu dolnego itp a teraz skupic się poprostu na podstawach ? prostota jest i byla i bedzie zawsze najlepsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
musculi dorsorum


- Martwy ciąg 12/8/6/6/4/4
- wiosłowanie sztangą nachwyt 4/4 (prostowniki wysiadły totalnie)
- ściąganie rączki uchwytu górnego jednorącz podchwytem 10/10/10
- przyciąganie uchwytu typu V siedząc do brzucha 10/8/6


Pisałem wcześniej, że tamta fota jest kiepska i się tym tak nie sugerujcie, dam lepszą jak będę opalony i w lepszym świetle.
Na samym początku jest też napisane, że ćwiczę nie całe 2 lata nawet i zaczynałem od samych kości. Nie teraz jest czas na ocenę sylwetki - na to będzie odpowiedni czas.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35386
Wpisuj co jesz

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Miska jest codziennie taka sama jak z pierwszego postu.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Nie zbrzydło Tobie jeszcze to żarcie??
Może gdybyś je trochę urozmaicał, to apetyt też miałbyś większy??

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Ja od małego byłem tadek-niejadek więc tutaj nic nie pomoże raczej, heh. Mięso jest czasem inne, rybka wpadnie. 50% energii idzie z tłuszczu, więc tak dużo żarcia nie ma do zjedzenia (tzn. wypicia). A i szejki z twarogu robię super i to mi chyba nigdy nie zbrzydnie . Ja lubię gotować bardzo, ale jeść już niezbyt .

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Jasne, każdy zna się na tyle żeby móc ocenić siebie i swój organizm.
Ja też raczej należałam do niejadków i wybrzydzałam strasznie z jedzeniem, a jak się na coś uparłam to mogłam i pół roku jeść non stop to samo.
Teraz mam inaczej. I tak jak pisałeś, że zjesz 1/3 pizzy to ja spokojnie wciągnę pół, a i czasem to było mało

Życzę powodzenia i może z czasem się Tobie odmieni

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
No ja jestem odmieńcem, wiem wiem Te proste węgle mi jakoś przyspieszają metabolizm niewątpliwie nawet przy takiej ilości tłuszczu, bo przy tych kaloriach to powinienem teraz ze 100kg ważyć pewnie.
Wszystko stestuję metodą prób i błędów, ja muszę to poznać na własnym organizmie jak co działa najpierw, ew. podpierając się nauką ;).

Aaah, miłego urlopu sforcia .

Zmieniony przez - neevsky w dniu 2013-08-10 01:06:41

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899

Dziękuję.

Dobra, koniec spamowania
Idę spać. Dobranoc


Aaa. I wrzuć jakieś fotki poglądowe

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Dobranoc! Coś tam wrzucę, nic się nie martw .

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROPIONATE APMAK

Następny temat

Glikokortyko-steroidy, a sterydy anaboliczne

WHEY premium