SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

neevsky DT - VLCD, Pain is only temporary.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 64866

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Staż na siłowni

2 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

280B, 280T, 430W

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Test4Life

Opisz swój plan treningowy

Split 6xweek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
ja nie widze sensu w tych dzienniakch bo nikt nikogo nie sprawdza ani nie chodzi nad nim aby wiedziec czy to prawda czy nie także mnie sie nie pytaj , autor juz pisal ze go nie interesuje opinia innych na ten temat te dzienniki to jedynie sie nadają do pimpowania towaru jak ktos wpisuje firme ewentualnie testuje odzywki i pisze jak go to robi chyba tlyko to mają one na celu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Te synek, ja daję fotki podsumowania aero zawsze

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 930
konamb dziennik ma przede wszystkim wartość motywacyjną. I nie chodzi tutaj o chwalenie przez innych, ale regularność w treningu, diecie, podnoszenie poprzeczki. Niektórzy tego potrzebują, gdyż automotywacja u nich szwankuje lub chcą ją spotęgować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267535
nie warto zakladac dziennika bo zaraz dostaniesz zyebe i sie robi nie zły smietnik ..
Ps. Nevsky cisnij dalej i nie czytaj głupich komentarzy

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Albo przyjdzie Antek i Ci napisze, że masz 0 mięśni. Neevsky jest trudnym przypadkiem ale ciekawym.
Ja obserwuję.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Dostaniesz zwykle zyebe bo widocznie robisz coś źle, prosty przykład panowie - Barano90, czy on dostał od kogoś zyebke ? Nie, bo robi świetny progres i zapyerdala jak mało kto, więc "zyebka" jest zbędna.

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jw :D

jak sa u kogos efekty to nikt sie nie trzepia%)

Zmieniony przez - shitman_xD w dniu 2013-11-06 13:26:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
moge Ci napisac czemu barano prowadzi dziennik ale nie tutaj bo dostane bana i czemu nie prowadzil go wczensiej poki sam mowil ze popelnial bledy ?




a tak w ogole jak barano dodal foto z przed redukcjiw tamtym roku jak ja dopiero mial zaczac to se poczytaj co kazdy pisal lol nie było to ale zaj**sicie wygladasz

Zmieniony przez - konamb w dniu 2013-11-06 13:27:42

Zmieniony przez - konamb w dniu 2013-11-06 13:28:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
wiem o co chodzi, ale pomijam ten fakt i poruszam kwestię jego sylwetki, progresu.

ps: zedytowałeś skoro nie było to "ale zayebisce wygladasz" to tylko potwierdza moją teorie na temat tego, że widocznie było słabo i mu cisnęli. Teraz ostro się poprawił i od razu inne opinie - więc jednak coś w tym jest.

Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2013-11-06 13:31:04

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
ale to bylo w tchp dajmy pare stron a nie na kazdej stronie to samo...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROPIONATE APMAK

Następny temat

Glikokortyko-steroidy, a sterydy anaboliczne

WHEY premium