SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

neevsky DT - VLCD, Pain is only temporary.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 64892

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Staż na siłowni

2 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

280B, 280T, 430W

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Test4Life

Opisz swój plan treningowy

Split 6xweek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1966 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23192
gardenia
nie wiem co wy z tym że dawno dawno temu w kulturystyce liczyła się duża bluza , dzisiaj też są koksy którzy uznają tylko mase i a dawno dawno temu też byli tacy co znali pojęcie redukcji ale może jak sie ma 20 lat to się pisze głupoty dot. ''dawno dawno''


Owszem byli,ale ogół nakuriwał tylko mase nigdy nie biorąc pod uwage redu.Dodaj do tego brak internetu i śmieciowe publikacje to zobaczysz mniej wiecej jaka była sytuacja powiedzmy w połowie lat 90 na typowej siłce.

Zmieniony przez - Typer w dniu 2013-09-12 12:22:11

Dopóki żyję dopóty walczę,
dopóki walczę dopóty jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szczerze mówiąc nie widze różnicy dziś też są typy wyznające mase bo inaczej nie potrafią, wiedza internetowa nie zawsze wychodzi na dobre, bez internetu jak starszy widział że coś potrafisz i się nadajesz to wytłumaczył ci co i jak, a dzisiaj małolaty naczytają sie na necie i sadzą że wszystko wiedzą, ale koorwa nic im nie wychodzi (jak np autorowi) tworzą jakieś nowe teorie z dupy wzięte niedające efektu, nadużywają środków itd.......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 183 Wiek 12 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6260
Jak dobrze rozumiem, autor wątku mając 19 lat po roku treningów zaczął koksowanie i to "test 4 life". Ważył 50kg w wieku 18 lat (jak to nastolatkom często się zdarza) a teraz waży 80kg. I ten smark jest tu jakimś specem / doradcą??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
A Ty przepraszam kim jesteś, że obrażasz Neevskiego? Anonimem z 10cio letnim stażem na forum, 168 postów napisanych i śmiesz kogoś oceniać?

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 505 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34972
już dajcie spokój i nie spamujcie. nie podoba się to nie czytać. a jeśli macie do dodania jakieś konstruktywne pytania, zarzuty itp. to myśle że autor na nie odpowie. SPAM nikomu nie służy.

ja sam jestem ciekaw jak wyglądały sylwetki wielkich krytykantów po 2 latach, nawet jeśli by ładowali jak nevsky 100mg prolki tygodniowo.
żeby nie było, jak dla mnie to cukier nigdy nie zastąpi ryżu czy makaronu, ale takich samych dzienników, opartych na takiej samej diecie jest multum, a tu można będzie się czegoś INNEGO dowiedzieć, przekonać się że to czy tamto nie zda egzaminu.
ja życzę nevskemu wytrwałości w prowadzeniu dziennika bo z takimi 'życzliwymi' wpisami pewnie ciężko to robić.

Co niektórzy zachowują się jakby chcieli naprawić świat. Zajmijcie się swoją dietą, treningiem, załóżcie dziennik i udowodnijcie, że ryż > cukier. Bo takie hejterowskie wypowiedzi kompletnie nikomu nie służą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 240
rkarpinski
A Ty przepraszam kim jesteś, że obrażasz Neevskiego? Anonimem z 10cio letnim stażem na forum, 168 postów napisanych i śmiesz kogoś oceniać?


Wypisałem fakty, jeżeli fakty obrażają, to trudno. Dla mnie forum jest do czytania nie do pisania i śmieszą mnie takie nastolatki, które poczytają trochę i biorą się za doradzanie innym. I to jeszcze w dopingu Może dla ciebie to normalne. To tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 240
h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
omnibatobus

Wypisałem fakty, jeżeli fakty obrażają, to trudno. Dla mnie forum jest do czytania nie do pisania i śmieszą mnie takie nastolatki, które poczytają trochę i biorą się za doradzanie innym. I to jeszcze w dopingu Może dla ciebie to normalne. To tyle.

Mnie tam nic nie obraża... zamiast wypisywania dyrdymałów przejrzyj tematy, w którym doradzałem innym osobom i jeśli jesteś starszy i być może mądrzejszy, to wykaż się swoją jak domniemam wysoce elokwentną wiedzą i wypisz mi listę, gdzie źle doradzałem cokolwiek. Skoro cytując Twoje słowa "się nie znam, a śmiem doradzać" .

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 183 Wiek 12 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6260
Ogólnie to wali mnie to, ja nie doradzam, ja wpadam i szukam odpowiedzi jeżeli mam jakieś pytanie. Wolę realne niż wirtualne znajomości. Jestem ze starej szkoły - więcej słuchaj a mniej gadaj, szczególnie jak jesteś na początku drogi
Zszokowałem się tylko tym co już pisałem czyli

"Jak dobrze rozumiem, autor wątku mając 19 lat po roku treningów zaczął koksowanie i to "test 4 life". Ważył 50kg w wieku 18 lat (jak to nastolatkom często się zdarza) a teraz waży 80kg. I ten smark jest tu jakimś specem / doradcą?? "

Ja rozumiem, że czas nie stoi w miejscu i niedługo nawet gimnazjaliści będą bić test 4 life i udzielać rad innym gimnazjalistom.
Niemniej jednak dobrze, że się ujawniłeś. Trzeba rozróżnić dobre rady pisane przez teoretyka, bo tak przeczytał i tak pisze, od rad doświadczonych ludzi, często zawodników - których tutaj na szczęście wciąż nie brakuje.
To tyle, dla mnie EOT i sorry za spam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
A dlaczego masz dwa konta?

Sorry Neevsky!

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2013-09-12 15:34:57

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROPIONATE APMAK

Następny temat

Glikokortyko-steroidy, a sterydy anaboliczne

WHEY premium