SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mozliwe?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 22911

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 696 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12290
na 'slowo honoru' nikt ci nie uwierzy...

wierz w siebie bo religie moga zawieść ; )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 879 Wiek 15 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13292
Nie mam zadnej gazety bo to jest kompletnie bez sensu bez sensu to jest Twoje ******lenie skoro lubisz sie chwalić to idź wyrywać lachony może poleca na Twoje 43 w kablu i 116 w klacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99432
autor tematu jest daremny nie ma fotki z gazeta to wez skoncz ten temat daj do usuniecia a nie prowadzisz dyskusuje i masz zamiar przekonywac ludzi ze sa to twoje foty i zrobiles to w 3 miesiace bo masz za***ist* genetyke pewnie jestes jakims zakompleksionym maniakiem painta:D i jedyna dobra zabawa dla ciebie to robienie ludzi w chu*ja bo wlasnego pewnie nie posiadasz przez te 5 posilkow ktore spozywasz (lol) ale na tym forum to nie wypali j/w masz takie cialko to idz gdzies nad wode laski rwac a nie wyklucasz sie na forum :) tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 344
Mam juz to w h**u czy mi wierzycie czy nie.Ja wiem ze mam takie przyrosty i nie pisze tego zeby sie chwalic a wszystkie buraki co mi tu jada ciesza sie ze maja ledwo 36 po roku czasu i mysla ze sa za**bisci.Szkoda na was slow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 696 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12290
spieraj sie dalej ;))

Zmieniony przez - Irokez w dniu 2007-06-08 20:39:12

wierz w siebie bo religie moga zawieść ; )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 368 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3136
sezonowcy atakują

Wielkie mięśnie masz, ale zje... twarz,zęby jak koń, dupe jak słon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 344
Sezonowcy?Hah a ty jestes wielki kozak klatka 116 i bicek 40 po 2 latach GRATULACJE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 379 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6147
A TY JESTES NAKWIEKSZY SEZONOWY KOZAK
UBZDURALES SOBIE ZE 3 MIECHY ZROBILES 41 W BICU I TRZYMASZ SIE TEGO JAK KU.TASA KACZYNSKIEGO CHOC CWICZYSZ JUZ PEWNIE Z 5 LAT A PIER.DOLISZ GLUPOTY ZE ZAL DUPE SCISKA

NAKARM SWINIE WYDOJ KROWY I SPIER.DALAJ

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA SEZONOWIEC

ZA 2 MIECHY JUZ NIE BEDZIE CIE NA TYM FORUM BO NIE BEDZIESZ MUSIAL SZPANOWAC NA PLAZY SWOIM WYIMAGINOWANYM (TRUDNE SLOWO NIE?) 41 W BICU CHYBA ZE OD POCZATKU POSTU MASZ JUZ 47? A TO JUZ PONAD 2 MIESIACE 6 CM PRZYBYLO NIE ZA NASTEPNE 3 MIECHY BEDZIESZ JAK PUDZIAN WYGLADAL HAHAHAHAHAHA
POL SFD SIE Z CIEBIE SMIEJE A DRUGIE POL JUZ NIE MA SILY BO TAKICH JAK BYLO TU WIELU I DALEJ BEDZIE

NARA POSRANCU

Zmieniony przez - CHDzBRD w dniu 2007-06-09 18:47:58

" Jestem z dzielnicy, tu szarych ludzi tłum.
Talenty jak diamenty, w obcych wbijamy ch**. "

"Jaka by nie była k***a nie bój sie prawdy."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1435 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34561
CHDzBRD a moze ty nie wierzysz bo przy wzroscie 182 wazysz 66 kilo
a tak na margiesie to poco tu sie udzielacie skoro i tak probujecie tylko lacha z nieg drzec chcieliscie zdjecia macie zdjecia a jak juz wkleil to co " bo zaciemne bo malo widoczne, bo nie ma gazety "nie wiem kto jest bardziej ......(wstawcie sobie slowo )niejest ono zbyt trudne

lol

a do autora to ty tez musisz miec jakies dziwne jazdy zeby od kilku miesiecy udowadniac cos w co i tak nikt nie uwierzy olej to w koncu i daj sobie spokoj


narqa

"yyyyyyyyy poprosze 4 pudelka ryzu, takiego no wie pani na mase bo ja na silowni cwicze..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1364 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28612

Przeczytałem cały temat i odechcialo mi sie juz nawet komentowac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SZUKAM SILOWNI W CENTRUM GDANSKA

Następny temat

problem z logiem :D

WHEY premium